Cornelius'tan Trabzonspor'a Mesaj Var

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın forvet transferinde ilk tercihi olan Andreas Cornelius için Trabzonspor Yönetimi büyük uğraş verse de, sonuca ulaşamamıştı

TRABZONSPOR 07.06.2021, 14:14
Cornelius'tan Trabzonspor'a Mesaj Var

Uzun pazarlıklar sonucunda Parma'ya bonservis bedeli olarak taksitlerle 4 milyon Euro öneren Fırtına, oyuncuya da 3 senelik kontrat üzerinden yıllık 1.8 milyon Euro maaş teklif etmişti. Bordo-Mavililer İtalya kulübünü büyük oranda ikna etmesine rağmen menajeri rakamı yükseltip, 2.5 milyon Euro'da diretince konu kapandı.Mainz, Alaves, Real Betis, Kopenhag gibi kulüplerden teklifler aldıklarını belirten Cornelius'un menajeri, diğer kulüplerle görüştü ancak Trabzonspor'un önerdiği rakamı bulamadı. Cournelius İtalya'dan 1 milyon Euro kazanıyordu. 

Başka adaylar var

Bunun üzerine çark eden Danimarkalı forvetin temsilcisi, Trabzonspor Yönetimi'ne haber gönderip, "Tekrar konuşabiliriz" dedi. Fırtına ise "Şu an gündemimiz farklı" cevabını verdi. Sörloth için uğraş veren Fırtına, eski yıldızını geri döndüremez ise gündemindeki diğer 2 alternatifle temasları hızlandıracak.

Yorumlar (1)
Çapoğlu 1 yıl önce
Geçti bor'un pazarı sür merkebi Niğdeye.