Daniel Sturridge Çileden Çıktı!

Sosyal medya hesabına gelen o yorumlardan sonra Daniel Sturridge hemen talimat verdi.

Daniel Sturridge Çileden Çıktı!

Sezon başnıda Liverpool’dan Trabzonspor’a transfer olan ve dünya basının da yakından takip ettiği Daniel Sturridge sosyal medya hesabına gelen küfürlü yorumlar nedeniyle çileden çıktı.

Trabzonspor’da ligde sadece 5 karşılaşmada 188 dakika forma giyebilen Sturridge, bu yüzden Trabzonsporlu taraftarların tepkisini çekiyordu.

Trabzonsporlu taraftarların, İngilizce olarak sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları küfürlü yorumlar nedeniyle adeta çileden çıktığı ve bu konuda sosyal medya ekibine yorumların anında silinmesi için talimat verdiği bilgisine ulaşıldı.

Daniel Sturridge'e küfürlü yorumda bulunanlara yıldız futbolcu gibi Trabzonsporlu binlerce taraftardan da tepki geldi. 

Sturridge’nin Trabzonspor’da sezon başında göreve gelen fizyoterapistlere ile çalışmak istemediği, bu nedenle yurt dışına giderek kendi fizyoterapistine tedavi olduğu, bu yüzden sahalara dönüşünün uzadığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 21:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bordoooo maviiii sevdamız
Bordoooo maviiii sevdamız - 9 ay Önce

O küfür edenlerin hepsi provakatör trabzonsporlu bile değiller dır eminim. Baktılar can yakmaya başlayacak sturridge takımla ve taraftarla karşı karşıya getirip kaos ortamı yarattırıp sturridge oynatmamak maksatları. Peki yer mi karadeniz fırtınası temz abi yemezz

Turgut Kocaman
Turgut Kocaman - 9 ay Önce

Daniel Sturiche küfür Eden kendi ahlaki durumunu sorgulama li

Bordo mavi
Bordo mavi - 9 ay Önce

Biz kaos dan beslenmiyoruz provakotörlere de kulak asmıyoruz. Sturridge profesyonel bir futbolcu bu yalan yanlış hatta trabzonsporlu olmayan taraftarlara kulak alacağınıza sanmıyorum.

Dobra
Dobra - 9 ay Önce

Sturidge e küfür eden gerizekalının önde gidenidir

Harun
Harun - 9 ay Önce

Sorsan taraftar işte!!

Savaş uçan
Savaş uçan - 9 ay Önce

Haram olsun aldığın paralar

SIRADAKİ HABER