Demirkol'dan Yusuf ve Abdulkadir Açıklaması

Spor yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluşta yayınlanan beIN Manşet programında sporun gündemini değerlendirdi. Demirkol'un değerlendirmelerinden derlenenler şu şekilde:

Demirkol'dan Yusuf ve Abdulkadir Açıklaması

İrfan Can Kahveci’den beklentim çok büyük. Umarım çabuk geri döner. Vasat oynamayı hak etmeyen bir oyuncu. Çok kıvrak bir oyuncu değil ama fiziği iyi, hızlı, çabuk. Çevre kontrolü çok iyi. Şimdi Milli Takım’da Mahmut ve Emre ile birlikte Yusuf’u izleyeceğiz. Trabzonspor, herhalde en yüksek oyuncu sirkülasyonu olan kulüptür. O kadar çok oyuncu değişiyor ki. Senin yabancıyla bir işin yok ki. U19 Takımı’nda da birçok oyuncu var. Böyle bir kadrosu olan yabancı sınırlamasıyla işi ne olur ki? Yabancı sınırlaması gelirse Yusuf ve Abdülkadir’i takımda tutamazsın. İstanbul takımları gelir alır gider” (Ajansspor)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zekeriya
Zekeriya - 1 yıl Önce

Bilmem ne alirlar. O devirler bitti, takimin iskeletini satacak baskan yok biz de. Ahmet Agaoglu bu takimi eski haline getirecek bilgiye ve beceriye sahib yeter ki biz sahib cikalim her birine.

Amasyali fanatik
Amasyali fanatik - 1 yıl Önce

Serefsizlik yapma herseye maydonoz olma trabzon sporun futbolculari seni ilgilendirmez sen baska futbolcular icin konus yoksa sonun iyi olmaz

Yorum
Yorum - 1 yıl Önce

Ancak taşaklarını alırlar neyle alacaklar.

Ekrem
Ekrem - 1 yıl Önce

Gelsin alsınlar o zaman hemen piyasa yapma ya başlamışlar

True Legend
True Legend - 1 yıl Önce

Nasil alacakmişlar bide onu söyle

SIRADAKİ HABER