Devre Arası Trabzonspor'dan Ayrılan 3 İsim Trabzon'a Geldi

Trabzonspor’un devre arasında karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshettiği Edgar İe, bugün akşam saatlerinde Şampiyonluk Kutlamaları için Trabzon’a geldi.

TRABZONSPOR 14.05.2022, 00:28
Devre Arası Trabzonspor'dan Ayrılan 3 İsim Trabzon'a Geldi

Edgar’ın yanı sıra Yusuf Sarı ve Abdülkadir Parmak’ta Trabzon’a geldi. Hatırlanacağı üzere Edgar, Şampiyonluk Kutlamaları için daha önce Trabzon'a geleceğini duyurmuştu...

Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamaları için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Devre arasına kadar Trabzonspor’un kadrosunda yer alan ve şampiyonlukta emekleri bulunan oyuncular bir bir Trabzon’a gelmeye devam ediyor. 

Bu kapsamda hem eski efsane futbolcular hem de devre arasında takımdan ayrılan isimlerde Trabzonspor yönetimi tarafından şehre davet edildi. 

Trabzonspor’da yaşadığı sakatlık nedeniyle yabancı kontenjanında yer ayrılması için sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Edgar İe’de bugün akşam saatlerinde Trabzon’a geldi. Trabzon Havalimanına gelen oyuncuya bordo - mavili taraftar büyük ilgi gösterdi. 

Edgar’ın yanı sıra, yine devre arasında ayrılan Yusuf Sarı ve Abdülkadir Parmak’ta bugün şehre geldi. 

3 oyuncu da Trabzonspor’un yarın yapılacak şampiyonluk kutlamalarında bordo - mavili takımla birlikte olacak. 

Yorumlar (3)
Güven 2 hafta önce
Edgar ın KESİN TAKIMDA TUTULMASI GEREKİYOR
HEM AYAĞI İYİ HEM HIZLI HEM SAĞ STOPER
Q.7 2 hafta önce
ŞAHSEN BEN EDGAR'IN KALMASINI İSTERİM. YUSUF SARININDA KALMASINI İSTERİM.
Trabzon 2 hafta önce
kayseride kayseri seyircisine yaranmak için kayserisporlu futbolcularla birlikte sevinçten zıp zıp zıplayan abdülkadirin Trabzonun şampiyonluk kutlamasında ne işi var? Defolsun gitsin kayseride zıplamaya devam etsin...