banner766

Divan Başkanından Zeki'ye Destek

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, bordo-mavili kulübe transferi tartışma konusu olan Zeki Yavru hakkın çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Divan Başkanından Zeki'ye Destek

Sürmen, yaptığı yazılı açıklamada, Trabzonspor’un Türk Futbolu’nda yaptığı ihtilalin arkasındaki en büyük gücün, “alt yapı - öz değerler” olduğunu vurgulayarak, " Son günlerde bonservis bedeli olmaksızın sadece maç başı ücretle transferi söz konusu olan değerimiz Zeki Yavru üzerinden koparılan fırtınayı hayretle izledik. 

Özellikle sosyal medyada oluşan linç kampanyasına bilinçli - duyarlı kesimin istisnalar hariç tepkisizliği camiamızı derinden üzmüştür. Ekonomik gerçeklerle çelişik 'tribüne oynama, kendi popülaritesini artırma gayretli' yönetim anlayışının kulübümüzü getirdiği mali açmaz ortada iken, mevcut yönetimin büyük bir gayretle başlattığı 'Ekonomik kurtuluş savaşına' paralel bu girişimine, kulüp lisansına engel olması muhtemel bir teknik adam ve 2 futbolcuya ödenecek bir çok Anadolu kulübünün yıllık bütçesine eşit tazminatlara neden olanlardan neredeyse daha büyük tepki vermek hayli düşündürücüdür. 

Oysa ki,bu savaşı verenler, 'Bizden sonrası tufan, kulüp batarsa batsın!' anlayışından hareketle, 'feda dönemi' çabasının yanı sıra, başarısızlığın kaçırdığı sponsorların peşinden koşmak yerine 'hayal satmayı' tercih etselerdi, söz konusu kitleden büyük alkış alırlardı kanısını taşıyoruz"ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
LEVENT
LEVENT - 8 ay Önce

Ya bu adamlar bu mevkilere bu beyin ile nasıl gelmişler. Taraftarın tepkisi şu: Bu adam Gençlerbirliğindeyken oynamadığı yaklaşık 10 maçta gençlerbirliği maç kaybetmedi. 2. ligdeki gençlerbirliğinde bile kadroda düşünülmüyor. Bizde daha önce nasıl oynadığı belli. Pereirayı kesemeyeceği kesin. Kamil Ahmette düzelince 3. adam konumune gelecek. Kulüp zor durumda diye destek projeleri başlattı. o proje kapsamında öğrenci kardeşlerimiz bile harçlıklarını verdi. Kulubede oturacak bir adama binlerce kişinin yaptığı bağış gidecek buna tepkiliyiz biz. Yönetim karşılayacaksa Zekinin maaşını gelsin, asgari ücret + maç başı anlaşacaksa gelsin. Oynarsa kazansın ancak kadroya giremezse sadece asgari ücretini alsın kadroya girmek için çabalasın. Asgari ücret ile çalışan, babasından harçlık alan öğrenciler kulube bağış yapacak o paralar oynamayan adama gitmesin. yeterince gitti şimdiye kadar en azından bundan sonra gitmesin. Bu şartları kabul ediyorsa gelmesinde mahsur yok. ancak garanti ücret OLAMAZ

Kag
Kag - 8 ay Önce

ALMAYIN ZEKIYIIIII

Mustafa ATAMAN
Mustafa ATAMAN - 8 ay Önce

Başkan olayı çok veciz bir şekilde özetlemiş.Doğru söze ne denir.Ağzınıza sağlık başkanım.

Alanında edeninde o şerefsiz yönetici doldursun o stadı
Alanında edeninde o şerefsiz yönetici doldursun o stadı - 8 ay Önce

Kbbnjlslsdkkkk

veli erbaş
veli erbaş - 8 ay Önce

öz çoçuklar dıyorsunuz adammı kandırıyorsunuz özer hurmacının yaptığını kamu oyununa haklı bır sıtemle açıklıyorsunuz adam lısanssını engellıyor buda öz çoçuğunuz yok öyle şey beyler onur öz çoçuğunuzmu burak öz çoçuğunuzmu onazı keza öyle adamlar feda dedı zekı devreye kıramıyaçağınız adamları soktu oldu öz çoçuğunuz bu adam küme düşen takımın onbırınde oynıyamıyordu şımdı kurtarıcı bakıyorsunuz ya bız trabzonlu deyılız yada sız komısyon çıkar peşındesınız trabzon umurunuzda deyıladam batırdı gelenlerın şıkayet etme hakları yok bılıyordunuz sılah zoruyla getırmedıler sızı trabzonspor başkanı olmanın bır bedelı aynı şekılde yönetıcı olmanındasarıyerı yönetmıyorsunuz dışarda en çok taraftarı olan geçmışınde ıhtılal yapan lıverpulları ınterlerı barsenoları trabzonda dar eden trabzondan bahsedıyorsunuz burdan yönetıme tek bırşey söylüyorum TRABZON SPORU KENDI ŞIRKETINIZ GIBI YÖNETIN FAZLA DEYIL ÜÇ YIL SONRA TEK KURUŞ BORCU KALMAZ BIZLERE MAVAL OKUMAYIN YÖNETICININ CEBI KÜLÜBÜN KASASI DE

fahri
fahri - 8 ay Önce

alınsın taraftarıyım.Alınmasın diyenler kadar alınsın diyenlerde var o yüzden alın siz.Bırakın çatlak sesleri....
Ekstra yıldız olmadığı sürece alt yapıdan çıkan futbolcumuzu neden sevmez bizim taraftar.
Zaten kulübün maddi durumu ortada.Bugün zeki yavru süperligin her takımında oynayacak kapasitede.Sabri çokmu yetenekli gs de kaç sezon oynadı..

levent
levent @fahri - 8 ay Önce

Süperligde her takımda oynar dediğin adamı PTT ye düşen gençlerbirliği kadrosunda düşünmüyordu. Zekinin oynamadığı yaklaşık 10 maçta mağlup olmadılar. Kulubün durumu ortada derken kulubede oturacak adama maaş verilsin istiyorsun. madem bu kadar gelmesini istiyorsun, yönetime alın diyorsun çıkıp yüreklice desenize alınmasını isteyen yöneticiler maaşını karşılasın yada maç başı anlaşılsın garanti ücret asgari ücretten fazla olmasın diye. Son harçlığını kulube bağışlayan taraftar Zekinin maaşı için vermedi o paraları. takımına destek çıktı. Madem yönetim almak istiyor o zaman maç başı anlaşsın. pereirayı keser, yada başka mevkiide (önceden ortasahada da bir dönem oynamıştı) oynayabilirse para kazansın. buna karşı değiliz. 100 bin euroya bile imza atsa binlerce taraftarın yaptığı destek kulubede oturan adamın maaşına gitmiş olacak. madem öz evlat gelsin maç başı anlaşsın. Oynarsa kazansın bizde alkışlayalım.

Kgts
Kgts - 8 ay Önce

Çok doğru. Lütfen alın. Böyle fedakar oyuncular Her zaman desteklenmeli. Zeki o mevki için iyi bir alternatif.

Yorum
Yorum - 8 ay Önce

Bende kesinlikle alınsın tarafındayim zeki sağ bek oynuyor diye sag bek degil on liberoda oynayabiliyor çok yonlü oynadıgi zaman elinden geleni yapıyor istemeyenler trabzon düşmanlarıdır


SIRADAKİ HABER