Divan Toplantısında Hacısalihoğlu Kararı

Trabzonspor’da geçtiğimiz hafta dikkat çeken bir karar alınarak Genişletilmiş Divan Toplantısının yapılacağı duyurulmuştu.

Divan Toplantısında Hacısalihoğlu Kararı

Bugün Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde   gerçekleşlen toplantıya Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen ve kurul üyeleri, Kurucu Üye ve eski Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan, eski başkanlardan Ahmet Celal Ataman, Salih Erdem, Özkan Sümer ve Atay Aktuğ, eski Asbaşkanlardan Erol Tuna, Nevzat Ergüney, Ömer Gürsoy, Ali Kemal Başaran ve Ahmet Çubukçu, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Genel Sayman Emin Kahraman, TFF eski yönetim kurulu üyesi Mustafa Beyazlı, TFF Bölge Müdürü ve Eski Futbolcular Derneği Başkanı Serdar Bali, Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Ören ve kurul üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Genosmanoğlu ve kurul üyeleri, Sicil Kurulu Başkanı Osman Çavuşoğlu ve kurul üyeleri, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun ve kurul üyeleri katıldı.

HACISALİHOĞLU GÜNDEME GELDİ

Yapılan toplantıda takım disiplini, yönetim idaresi ve mali konular gündeme geldi. “Trabzonspor’dan ayrılacağım” şeklinde demeçler veren Hayrettin Hacısalihoğlu’nun bu açıklamaları da toplantıda masaya yatırıldı. Hacısalihoğlu’nun yanlış beyanatlar verdiğinin altını çizen katılımcılar toplu olarak “Hacısalihoğlu devam etmeli” görüşünde birleşti. Trabzonspor'da görev Başkanlar, Asbaşkanlar ve kurul üyeleri Hayrettin Hacısalihoğlu'nun gösterdiği performanstan ve yönetiminden menmun olduklarını ifade ettiler.

Konu ile ilgili son karar Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’na bırakıldı

Kaynak: 61saat / Hasan Tuncel

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER