Eddie Newton Başakşehir Maçı Öncesi Neler Söyledi?

Spor Toto Süper Ligi 5. Haftasında Trabzonspor, Medipol Başakşehir'i konuk ediyor.

TRABZONSPOR 17.10.2020, 16:55 17.10.2020, 18:17
Eddie Newton Başakşehir Maçı Öncesi Neler Söyledi?

Spor Toto Süper Ligi 5. Haftasında Trabzonspor, Medipol Başakşehir'i konuk ediyor. Saat 19.00'da Medical Park Stadyumu'nda oynanacak olan mücadele öncesinde Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton açıklamalarda bulundu.

İngiliz Teknik Adam karşılaşma öncesinde yaptığı açıklamada; "Sizinde bildiğiniz gibi farklı zamanlarda farklı şartlardan geçiyoruz. Bu virüsle mücadele eden sadece biz değiliz. Milli arada takımın tamamıyla çalışmanız zor, çünkü milli takıma giden isimler oldu. Önemli oyuncuların yokluğu dünyadaki tüm takımlar için sorun teşkil eder. Sezon öncesi yaptığımız çalışmalarda oyuncularımıza bu durumu anlatmıştık ona göre hazırladık. Burada oynayacak oyuncularımızında yokluklarını aratmayacağını düşünüyorum." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (3)
Cevdet 2 yıl önce
Newton kaybeder ise sonu kötü..
Şakir Solmaz 2 yıl önce
Başakşehir TS karşısında tarihi farka gider. TS başak şehire can simiti oldu. Başaksehiri milli yaptı. Başkan istifa, hoca istifa zaten fb maçında ıkiside yolcudur
Zekeriya 2 yıl önce
Hüseyin çimşir İstanbul takımlarına maç kaybetmiyordu hatta sadece bir kaç maç kaybetti hakem hatalarıyla yollandı. Yazık değil mi? Eddi ile bu iş olmaz. Sahanın en kötü futbolcusu sevil Baker kesinlikle bu kadar hatalı kötü oynama lüksü yok böyle yıldızların.