Ekrem İmamoğlu'ndan Trabzonspor'un Eski Başkanına Ziyaret

İBB Trabzonlu hemşerimiz Ekrem İmamoğlu’nun 2 günlük Trabzon ziyaretleri şehrin siyasi kültür ve sportif gündemini belirliyor..

Ekrem İmamoğlu'ndan Trabzonspor'un Eski Başkanına Ziyaret

İmamoğlu, gitmeden önce CHP Parti örgütleri ile birlikte bir arada oldu.. CHP il yönetiminin organize ettiği buluşmada, İmamoğlu siyasi mesajlar verdi.. Basına kapalı gerçekleştirilen bu toplantıda neler konuşulduğuna dair bir basın açıklaması, bülteni yapılmadı.. Daha çok parti içi meselelerin ve baskın erken seçimin olabilme ihtimali üzerine örgütlerin nasıl hazırlıklı olmaları konusunda İmamoğlu, öğütler verdi..

BİZZAT AYAĞINA GİTTİ
İmamoğlu’nun Trabzon’da ki en ilginç ziyareti ise Maçka’ya oldu.. Ekrem İmamoğlu’nun Trabzonspor başkanlığı döneminde yönetim kurulu üyesi olarak ekibine alan Özkan Sümer’i Maçka’daki tesislerine bizzat giderek, ahdı vefasını gösterdi..
Beraberinde yine zamanın yöneticilerinden Y. Ziya Yılmaz olduğu halde Sümer’in yanına giden İmamoğlu’na  Mersin’in Yenişehir Belediye Başkanı Sürmeneli hemşerimiz Abdullah Yiğit de eşlik etti.. Yiğit bu buluşmada Özkan  Sümer’i ilçesinde yapacağı spor etkinliklerinde futbol üzerine bir konuşma yapması için ilçesine de davet etti.

Sümer ziyarettin duyduğu memnuniyeti dile getirdi.. İmamoğlu başarılı bir yöneticilik  yaptı dedi..

İmamoğlu da Sümer benim için Trabzonspor’da hem sporcu hem de yönetici başkan olarak ideolümdür dedi..YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir
kadir - 1 hafta Önce

iki chpli..

SIRADAKİ HABER