Eksikler Can Sıktı

Trabzonspor her ne kadar Beşiktaş deplasmanından 1 puanla dönse de, ortaya konan futbol taraftarı ve camiayı pek tatmin etmedi.

Eksikler Can Sıktı

Trabzonspor her ne kadar Beşiktaş deplasmanından 1 puanla dönse de, ortaya konan futbol taraftarı ve camiayı pek tatmin etmedi.

Teknik direktör Hüseyin Çimşir’in de oyundan memnun olmadığı öğrenildi. Normal şartlar altında önde basıp, Beşiktaş savunmasına pres yapmayı planlayan Hüseyin hocanın, bu düşüncesini Obi Mikel’in yokluğu çok etkiledi. Hücumda da Nwakaeme’nin yerine oynayan Sturridge kayıplardaydı. Trabzon dönüşünde yöneticilerle sohbet eden Çimşir’in 2 oyuncunun eksikliğine vurgu yaptığı ve “Nwakaeme ile Mikel olsaydı, kazanabilirdik. Saha içinde ikisinin yokluğu çok hissedildi” dediği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BuğraTS61
BuğraTS61 - 6 ay Önce

mikel ve nwakeme olmadan da kazanbilirdi. Eğerki Sturridge doğru yerde oynatsaydı. Sturridge 10 numara mevkinde oynasaydı ve doğan yerine ndıaye oynasaydı sağ kanatta ekubana yer verseydı takım bu kadar pasif oynamazdı. Mikelli maçlarda da Trabzonspor her daim baskı yapan bir oyun oynamadı ki sadece olay Mikele ya da Nwakaemeye bağlanıyor.

Hüdaverdi BALLI
Hüdaverdi BALLI - 6 ay Önce

Önemli olan eksiğin olduğu zamanda maçı kazanabilmek. Hocam siz Ünal Hoca ile beraber çalıştınız, Ünal Hoca hiç eksiklerden dert yandı mı? Daha siz 5-6 maç oynadınız eksiklerden bahsediyorsunuz. Bence Trabzonspor eksik oyuncu nedeniyle maç kaybetmemeli, hocam eksik oyuncu yerine oynattığınız oyuncu yok mu? Çalışmalarda sadece yıldız oyuncuları mı çalıştırıyorsunuz? Diğerleri kendi bildikleri gibi mi antreman yapıyorlar. Hocam mazeret yok. Askerde komutanın verdiği emre emredersiniz demeyen bir er gördünüz mü ? Her er emredersin komutanım der ve emrir yerine getirir.
Eksik oyuncuların yokluğuna sığınmayın lütfen. Alınan bir puan altın değerinde ama oyun yok. Kontratak çıklışlarınız yavaş. GS Fener maçını nasıl kazandı dikkatle izleyin ve alınacak dersleri alalım. Hiç bir takımı küçümsemeyelim ve maç skoru 5-0 olsa bile kollektif futbol oynayalım. Hepimiz biliriz ki futbol takım oyunudur.1-0,2-0 gibi skorlara güvenenler her zaman sıkıntıya girmişlerdir, bunu denizli ile oynadığın kupa maçında yaşadın. Sivas ve Beşiktaş maçlarında da benzerlerini yaşadınız.
Futbolcularla diyologun en üst seviye olmalı.Kolay gelsin ama işimiz çok zor.

DURSUN EROĞLU
DURSUN EROĞLU - 6 ay Önce

Kim ne derse desin Abdulkadır parmak,

DURSUN EROĞLU
DURSUN EROĞLU - 6 ay Önce

Hüseyın hocaya sesleniyorum,kim ne derse desin Abdulkadır Parmağı oyundan kesmemesi gerekir yoksa parmağı kaybederiz,yazık olur ikaz et ama kesme bu takımda herzaman oynar, selamlar

Ömer kilic
Ömer kilic - 6 ay Önce

Hüseyin efendi sporcu psikolojisi olabilir geriye yaslanma ama defans ile forvet arasındaki mesafe 60 metre bu senin insiyatifinde olan bir şeydir kenardan buna müdahale edebilirdin

SIRADAKİ HABER