Ekuban'ın Üzücü Tesadüfü

Sol ayak beşinci tarak kemiği tabanında parçalı kırık tespit edilen Trabzonspor'un golcüsü Ekuban'ın İngiltere'de oynadığı yıllarda da sağ ayağında aynı sakatlık meydana gelmişti.

Ekuban'ın Üzücü Tesadüfü

Sol ayak beşinci tarak kemiği tabanında parçalı kırık tespit edilen Ekuban'ın İngiltere'de oynadığı yıllarda da sağ ayağında aynı sakatlık meydana gelmişti. O dönem Manchester City'nin doktoruna tedavi olan Ganalı sağlıklı sonuç alamamış ve Çizme'de ameliyat olmuştu. Başarılı oyuncunun yönetimle görüştüğü ve yeniden İtalya'da ameliyat olmak istediği öğrenildi. Ekuban, birkaç güne İtalya'ya gidebilir.

Futbol tıpkı hayat gibi, alır da verir de
Antrenmanda İvanildo Fernandes ile girdiği ikili mücadele sırasında yerde kalan ve sol ayak tarak kemiği kırılan Caleb Ekuban'dan açıklama geldi. Sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Ganalı forvet, "Futbol verir ve futbol alır, tıpkı hayat gibi. Ne yazık ki en az bir ay sahalardan uzak kalacağım. Takımımı her zaman destekleyeceğim ve geri döneceğim" dedi. Ekuban'ın bu paylaşımına binlerce beğeni gelirken, birçok taraftar da geçmiş olsun dileklerini iletti..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER