Erdal Hoş'un Yabancı Sınırına Tepkisi!

Spor yorumcusu Erdal Hoş gündemdeki yabancı sınırına sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Erdal Hoş'un Yabancı Sınırına Tepkisi!

Gündemdeki yabancı sınırı konusunu sosyal medya hesabından sert şekilde eleştiren Erdal Hoş açıklamalarında ''Ersun Yanal, Aykut Demir, Özer Hurmacı yabancı falan değildi. Hatta öz, köz falan  filan  olmasına  rağmen yanlış sözleşmeler, yanlış uygulamalarla boş yere para aldılar Trabzonspor’dan.Trabzonspor altyapıyı ihya etsin ucuz ve doğru yabancılar bulsun gerisi lüzumsuz gündem..'' ifadelerine yer verdi.

www.haberts.com


YORUM EKLE
YORUMLAR
manuel
manuel - 6 ay Önce

la ne yabanci siniri yabanci siniri turklerin yatmasina neden olan bas neden. turk futbolu icin yabanci kurali getirilirmi. turkler yurt disina gitmiyordu yabanci kurali olunca.

Claretblue
Claretblue - 6 ay Önce

Aslına bakarsan ben de yabancı sınırlandırmadından yanayım ans olaya hiç böyle bakmamıştım mantıklı

Zekeriya
Zekeriya - 6 ay Önce

Yabancilari al senin olsun. Copk lazimdilar Türkiyeye o kadar yabancilar varda istnabul takimlarinda avrupanuin zirvesine mi ciktilar borclar dinsinda. Trabzonspor ve diger takimlarda o kadar genc yetenekler yok edildiki saymakla bitmez ama bizim meneger sein gibi düsündügü icin yabanci olsun da ne olursa olsun düsüncesiyle yabancinin 20 yasinda kini Türkiyeye gtirdiler. Sonuc nerede o yildizlar? Bos konusuyorsunuz.

SIRADAKİ HABER