Erman Özgür'ün Burak Yılmaz Yorumu

Trabzonspor'da forma giyen Burak Yılmaz, Bursaspor'la oynanan karşılaşmada oyundan alınırken hocası Ünal Karaman'a ve kendisine tepki gösteren taraftara el kol hareketleriyle tepki göstermişti. Erman Özgür, Burak Yılmaz hakkında Hakan Ateşler'e değerlendirmelerde bulundu.

Erman Özgür'ün Burak Yılmaz Yorumu

Burak Yılmaz, Trabzonspor'un Bursaspor'la oynadığı karşılaşmada oyundan alırken tavırlarıyla gündem yarattı.

Fanatik Gazetesi yazarı Erman Özgür, Fanatik TV'ye Burak Yılmaz hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'ın 'Hafta içinde konuşuruz' açıklamasıyla soğukkanlı ve olgun bulduğunu ifade eden Erman Özgür, "Nabız yüksekken konuşmak, sizi yanlış şeyler söylemeye itebilir. O yüzden Ünal hocanın açıklamalarını herkesten daha sağduyulu buldum" dedi.

Burak Yılmaz'ın Trabzonspor için çok önemli bir oyuncu olduğunu, Burak Yılmaz'ın da senede 15-20 gol barajını yakaladığını ifade eden Erman Özgür, "Her iki tarafında birbirine ihtiyacı var. Ama açıkçası sezon sonunu Trabzonspor'da görüp göremeyeceği de belli olmayan bir oyuncu" dedi.

Burak Yılmaz'ın yaptığını savunmadığını ancak "Maç 1-0'iken oyundan alınan oyuncunun da yuhalamanın doğru olduğunu düşünmüyorum" diyen Erman Özgür, "Problem tek taraflı değil" ifadelerini kullandı.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzon uşaşı
Trabzon uşaşı - 11 ay Önce

Bravo benim yaptığım torunun aynısı yaptı. Öndesin ve en önemli futbolcunu yuhalıyorsun
Yuh olsun sizin gibi taraftara

yollayin
yollayin - 11 ay Önce

artik YETER

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 11 ay Önce

Burak YILMAZ el kol hareketi yapana kadar hiç kimse yuhalamadı. El kol hareketi yaptıktan sonra seyirci tepki gösterdi. Burak YILMAZ iyi futbolcu olabilir. Fakat kötü bir profesyonel ve kötü bir insan.

Sercan bilgin
Sercan bilgin @Trabzonsporlu - 11 ay Önce

İnsanlığına kötü demek senin haddin değil. Onunla beraber mi yaşıyosunda kötü insan veya iyi insan diye yorumluyorsun.Söylenebilecek 2 şey var değişiklik kararı yanlış, el kol hareketleri yanlış.

Trabzonspor Ünal karamana fazla ve değişiklik kullanımları sıkıntılı. 70. dk kadar oyuncu değişmez mi bir insan ya ? değişim de ileri 3' lüyü çıkartıp 1 kanat 1 orta saha 1 forvet alıyosun. İleride topu onur tutacak heralde veya golü o atacak

SIRADAKİ HABER