Erman Özgür'ün Trabzonspor Yorumu:"Gerek Yok!"

Trabzonspor yorumu: Bu kadar telaşa gerek yok!

Süper Lig'in 15. haftasında Trabzonspor, evinde Denizlispor'a 2-1 mağlup oldu. Tivibuspor'da yayınlanan 'Ters Köşe' programında konuşan yazarımız Erman Özgür, 'Trabzonspor savunma hatıtnı güçlendirmeli mi?' sorusunu yanıtladı.

Trabzonspor, ligde geride kalan haftayı puan kaybıyla tamamladı. Evinde Denizlispor'u konuk eden Bordo-mavililer, sahadan 2-12lik mağlubiyetle ayrıldı.

Tivibuspor'da yayınlanan 'Ters Köşe' programında haftanın analizini yapan yazarımız Erman Özgür, 'Trabzonspor savunma hattnı güçlendirmeli mi?' sorusunu yanıtladı.

Trabzonspor'da takımdaşlık duygusunun kaybolduğunu, kadro kalitesinin arttığını ifade eden Erman Özgür, "Trabzonspor mücadele etmeden kazanacak bir takım değil. Denizlispor maçı, Trabzonspor'un kalitesine fazla güvendiği bir maç oldu" dedi.

Trabzonspor'da eleştirinin dozunun çok başka bir boyutta olduğunu söyleyen Erman Özgür, "Bu kadar telaşa gerek yok. Trabzonspor'un mevcut kadrosu Avrupa'da oynamıyorsa bu ligde sonuna kadar oynayacaktır." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gokhan
Gokhan - 6 ay Önce

Sadece sağ açık gerekli. Ve Brezilya dan genç yetenekler getirilebilir. Üst düzey stoper ise her transfer döneminde ihmal edilmemelidir.

Oflu
Oflu - 6 ay Önce

Ruhsuzlar oynayamaz

Sayim
Sayim - 6 ay Önce

Sörlot varsa hızlı kanat lazım.Orta sahaya da her tarafa basan rakipleri bozan dinamo gibi bir adaem lazım.Defans zaafiyeti burdan geliyor.

SIRADAKİ HABER