Erman Toroğlu'ndan Flaş Burak Yılmaz İddiası

Futbol yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu, Trabzonspor'un tecrübeli golcüsü Burak Yılmaz hakkında flaş bir iddiada bulundu.

Erman Toroğlu'ndan Flaş Burak Yılmaz İddiası

A Spor'da yayınlanan programda açıklamalarda bulunan Erman Toroğlu, Burak Yılmaz ve Trabzonspor konusunda değindi. 

Trabzonspor'un Malatyaspor karşısında aldığı 5-0'lık mağlubiyetin gündeme gelmesiyle Toroğlu, ''Ünal Hoca Rodallega'yı sakat olduğu için geçen hafta oyundan almış. Madem Rodallega sakat, bekle. Burak'ı neden oyundan alıyorsun? Burak gitmeyi kafaya koymuş. Bu hareketleri ondan yapıyor. Benim anladığım bu'' dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Can
Ahmet Can - 2 yıl Önce

Ünal gönderilip yerine Akçay, tamer tuna, Kemal özdeş ( Anadolu takımlarından kovulan üç isim=)getirilmek isteniyor. O üç ismin ünal dan ne farkı var. Ünalı gönderebilirsiniz ama o bu hafta olmamalı en azından devre arasına kadar beklenmeli. Devre arası Burak, Onur, (ki ben bu Onuru Malatya maçına kadar sürekli savundum) ile birlikte gönderirsiniz. Malatya maçında defans çok hatalıydı Hosseini faciaydı. Ancak Onur ard niyetliydi. Burak olayı sonrası bu hatalar düşündürücü. Birinci golde gereksiz çıkış. Frikikde sol ayaklı Aleksic in vuracağı ve o köşeye atacağı yüzde yüz belliyken, ters tarafta durması iyi niyetli değildi. Olcayın frikikde topdan kaçmasıda ilginç. Evet Ünal da hatalı ama daha iyisini alamıyorsan kalmalı hatalarından kurtulursa takıma iyi top oynatıyor. . Bu hafta Ünalı göndermek Burak ve Onura teslim olmaktır.

alper
alper - 2 yıl Önce

erman hoca burak devre arasında başka bir takıma gittiği zaman ayni hareketleri yapsın yine böyle konuşabilecekmisin merak ediyorum.

Trabzon uşağı
Trabzon uşağı - 2 yıl Önce

He he tabi asil taraftar grubu siz bu işi çok iyi biliyorsunuz. O gitsin bu gitsin falan filan. Yaaaa siz gidin taraftarlar siz gidin böyle taraftar mı olur. Sadece ana avrat düz gidiyorsunuz. Size biri aldığın parayı haketmiyorsun ve sürekli küfür etse herhalde hoşunuza gitmez. Bu futbolcularda bu rezil taraftar yüzünden bir türlü dikiş tutturamıyorlar. Sonrada başka takıma gittiklerinde Şampiyon oluyorlar. Örnek mi Şenol hoca, Gökdeniz, fatih, Ogün, Abdullah
He he abim sen buradan salla. Bu kadar kaliteli takımkn var otur sus destekleme bırak kardeşim. Zararsın zarar

SIRADAKİ HABER