Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe'ye Trabzonspor Üzerinden Mesaj

Fenerbahçe kendi sahasında konuk ettiği Antalyaspor'u hakem kararlarının gündem olduğu karşılaşmada 2-0 mağlup etti.

Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe'ye Trabzonspor Üzerinden Mesaj

Fenerbahçe kendi sahasında konuk ettiği Antalyaspor'u karşılaşmanın son dakikalarında bulduğu goller ile 2-0 mağlup ederken  bu karşılaşmada hakem kararları gündem oldu.

A Spor'da karşılaşmayı yorumlayan Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin performansının yetersiz olduğunu belirtti ve açıklamalarında ''Fenerbahçe, Trabzonspor gibi bir takımla oynasa duman olur.'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 11:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kara Kartal
Kara Kartal - 2 ay Önce

Burada size geçen gün bir çağrı yapmıştım. Dedim ki; Beşiktaş, Trabzon el ele. Medya, TFF, MHK ve siyaset destekli sarı gelinlerin sonu gelinceye dek. Onları adil yarışmak zorunda bırakana dek! Çünkü başka türlü olmaz. Dünyada bu kadar kirli bir lig yok. Sosyal medyada birbirine laf eten ergen taraftarların gazına gelip birbirinize düşman olmayın, her yerden çürük çıkar, birbirimize sırt vermeliyiz, hainleri yenmeliyiz!

Fatih ayar
Fatih ayar @Kara Kartal - 2 ay Önce

Gene başladılar ağlamaya bu bırakın ya siyaset mis

Muhammet özen
Muhammet özen - 2 ay Önce

He he ülkede hangi karakterli hakem kaldı da fenoş yenilecek Allah belasını versin hepsinin inşAllah

Ali KIRKBİR
Ali KIRKBİR - 2 ay Önce

habu adam konişdimi bana bişe oliy daaa. bak görün şimdi tüm medya şer güçler üzerimize gelmeye oyunlar çirkeflikler yapma başlayacaklar. resmen uyuyan insanları hadi kalkın TRABZONSPOR a karşı birleşin önleminizi alın diye bas bas bağırıyor.

SIRADAKİ HABER