Ertem Şener'den Onur Recep Kıvrak Açıklaması!

Trabzonspor'un eski kaptanı Onur Recep Kıvrak futbol kariyerini noktaladığını açıkladı.

Ertem Şener'den Onur Recep Kıvrak Açıklaması!

2008 yılında Trabzonspor'a transfer olan Onur Recep Kıvrak 11 sezon sonra bordo mavili formayla aktif futbol kariyerini sonlandırdığını açıkladı.Trabzonspor'da yaşadığı kadro dışı olayı sonrası bu kararı aldığı iddia edilen Onur Recep Kıvrak'a spor yorumcusu Ertem Şener'den destek geldi.Ertem Şener sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ''Onur Kıvrak, Trabzonspor ve Türk futbolunun gururudur. 'Futbolu bırakma kararı' kabullenilemez.Onur yeniden, çok sevdiği Trabzonspor’a kazandırılmalıdır.Onur’dan önce, apartman bile yönetemeyecek bazı yöneticiler, ONUR’lu davranıp futboldan çekilmelidir.'' ifadelerine yer verdi.

Ertem Şener'in sert eleştiri barındıran bu paylaşımına bordo mavili taraftarlar kısa süre içerisinde yoğun tepki gösterdi.Ertem Şener gelen tepkiler sonrası bir paylaşım daha yaparak ''Sözüm Trabzonspor yönetimine değil,tüm kulüplere..'' ifadelerine yer verdi.

www.haberts.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ts61
Ts61 - 1 yıl Önce

Ertem Şener ne biliyorsun konuşuyorsun burada onurun yeteneği için söylenen bir şey yok formayı yere attı kampı terk etti bir oyuncu yönetimin üzerine cıkamaz biriken olaylar vardır bu güne kadar bu yönetimde temizlik yaptı saygı duyacaksın..

HALİL ÖNER
HALİL ÖNER - 1 yıl Önce

Aynen katılıyorum adı gibi ONUR VE ADI gibi ONURLU yolun açık olsun ONURLU ADAM

ali
ali - 1 yıl Önce

ertem şener obur dan bahsedecek en son kişisin.karaktersiz herif sen git yalanalığına devam et biz onurumuza sahip çıkarız.

Halfun açar
Halfun açar - 1 yıl Önce

Kesinlikle doğru evde karısına siz geciremezlet bazıları bence ama konuşuyorlar orda bilmeden çıksınlar da top oynadılar bakalım kolay mı okadar

Ömer ustaalioğlu
Ömer ustaalioğlu - 1 yıl Önce

Sezon sonu herkes eteğindeki taşı dökecek.inşAllah yanılırız.İlk dört hayal.Ünal ve Ağaoğlu düşünsün.

yorum
yorum - 1 yıl Önce

kesinlikle katılıyorum sadece yöneticilikte değil sunuculuk ve medya da da öyle olmalı nedir her yerinden öperim demek ertem bey giderek örnek olmalıdır.

M.Erdinç DURDU
M.Erdinç DURDU - 1 yıl Önce

Ben 50'Yaşındayım Ali Kemalleri,Turgayları,Necatileri,Şenolları,Serdarları ,Ali Yavuzları Yani Hepsini Gördüm Uşaklar asılolan TS'dir Onlar Bu Takımdan Geldi,Geçti Onurlar,Buraklar Gelse,Gitse Ne Olur.
Bu Ertem Şenerler Kimdirki.? Ancak Afkurmağı Bilirler,Ancak Ortalıkları Karıştırırlar Buların Hiç Birinin Yoluna Gitmeyin Uşaklar Asılolan TS'dir Gerisi Yalandır...

SIRADAKİ HABER