Ertuğrul Doğan'ın Maç Sonu Tepkisi

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Doğan'ın Maç Sonu Tepkisi

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, Türkiye Kupası'nı kazanacaklarına camia olarak inandıklarını ama bunu gerçekleştiremediklerini belirterek, hatalarından ders çıkartarak samimiyetle yollarına devam edeceklerini söyledi. 

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında deplasmanda Ümraniyespor'a 3-1 mağlup olarak kupaya veda eden Trabzonspor'da moraller bozuk. Bu sezon Avrupa Kupaları'nda yer almayı arzulayan bordo-mavililer Ziraat Türkiye Kupasını, hu hedefe giden en kestirme yollarında biri olarak değerlendiriyordu. Bu sezon hakem kararlarıyla sık sık gündeme gelen Karadeniz ekibi, Ümraniyespor maçını yöneten Alper Ulusay'a tepki gösterdi. 

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, kendisine ait sosyal medya hesabından hakeme ve maça yönelik değerlendirmede bulundu. Doğan, Türk futbolunun en büyük sorunu, görevi adalet dağıtmak olan hakemler olduğunu belirterek, "Ümraniyespor’un yarı finale yükselmesine asla gölge düşürmeden söylemek isterim ki Trabzonspor hiçbir zaman kimseden imtiyaz istemedi. Sadece adil ve güzel bir oyun istedi. Ama o da sizde yok" dedi. 

Kupayı kazanarak müzeye getirmeye çok inandıklarını belirten Doğan, "O kupayı yeniden kazanarak müzemize getirmeye hem takımımızın hem de taraftarlarımızın çok ihtiyacı vardı. Hepimiz inanmıştık. Ama olmadı. Hatalarımız mı? Eyvallah! Kötüye kötü diyebilmeli. Bunlardan ders alarak, özeleştirimizi de yaparak samimiyetle yolumuza devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 yıl Önce

Böyle cahil bir adamı kim Başkan Yardımcısı yaptı bir taraftar olarak aklım almıyor. Önemli bir kupa maçının hemen öncesinde zeka seviyesi normal olan olan hiçbir yönetici böyle cahilce, Kulübün kasasında para yok diye demeç vermez. Takıma sinerji kazandıracak demeçler verilir sana kim sordu kupa maçı öncesi kulübün mali yapısın cahil dam . Maç biter yapılacak ödemeler yönetim kurulunda konuşulur Kulübün resmi sitesinden basın açıklaması yapılır. Adam sanki Trabzonspor Başkan yardımısı değil de, Trabzonspor düşmanı gibi demeç veriyor. Sanki Trabzonsporlular kulübün mali yapısını bilmiyorlar. Daha önceki yönetimlerde ,taraftar olmadığında kendilerinin birer hiç olduklarının farkında olmadan maç esnasında taraftara küfreden cahil yöneticiler vardı. Şimdi de Trabzonspor düşmanı gibi demeçler veren zeka yoksunu cahil, kupa maçı öncesi Trabzonspor düşmanı gibi demeçler veren cahil Başkan Yardımcıları var. Al birini vur ötekine.

Guven
Guven - 1 yıl Önce

HAKEMLER FUTBOLDAN ANLAMIYOR BU KADAR NET. Adamlar anlamıyor ne adaletinden bahsediyorsunuz?

SIRADAKİ HABER