Eski Başkan Usta İsyan Etti

Trabzonspor eski başkanı Muharrem Usta Bordo Mavililerin sağlık hamlesine dikkat çekti.

Eski Başkan Usta İsyan Etti

Trabzonspor eski başkanı Muharrem Usta Sturridge transferinin ardından Bordo Mavili yönetime sitem dolu bir göndermede bulundu. İngiliz forveti kadrosuna katan Bordo Mavililer oyuncuyu ilk etapta sağlık kontrolünden geçirmişti.  

SPONSORUN HASTANESİNE GÖTÜRMÜYORSUNUZ ÖYLE Mİ?

Transfer ve işleyiş düzeniyle ilgili konuşan Muharrem Usta “Her takım tünelin ucunda şampiyonluk ışığı gördüğünde böyle yapar:)) Olsun... hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca; Sturridge’yi bu kulübe 30 milyon € ödeyen  sponsorun hastanesine bile sağlık kontrolüne götürmüyorsunuz öyle mi ? Bu da burada dursun.” İfadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 20:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kağan
Kağan - 13 ay Önce

Ne diyo bu ya sponsor para ödüyorsa karşılığını almıyormu yıllarca istinye üniversitesinin raklamını beleş yaptırdın, kulübü batırdın. anlaşılmoyor muharrem efendi kim sponsor senmi

Ofli
Ofli - 13 ay Önce

Dursun

Ofli
Ofli - 13 ay Önce

30 lira ver 300 lira zarar ver sen ve iho verdigi zararlari kimse vermedi komedi

Taraftar...
Taraftar... - 13 ay Önce

30 milyon euro ödemedi hala yalan söylüyorsun o sene 50 milyon dolar veren Turkcell e isim hakkını vermeyip daha çok veren olur bahanesi ile ceo luğunu yaptığın hastanenin adını 25 milyon euroya stada verip sözleşme yapmayarak, parayıda ödemeyecek bedavadan ve aynı zamanda her zaman ki gibi yalanlarınla taraftarla dalga geçtin... Sen Türk lirası olarak kulübe yaptığın desteği o zamanın dolar kuru ile giderken alıp gitmedin mi... Sen bu macronu gider ayak 5 yıllığına başımıza bela etmedin mi... İstinye üniversitesi de bizim kululuşumuz diye bedavadan formada reklamını yaptırmadın mı... Qnb finans bankın reklamındaki parayı hiç sormuyorum... Mümkünse Trabzonspor devlet hastanesi ile çalışsa sizden daha iyidir... Sen Pinokyo yu da geçtin... Allahtan burnun uzamıyor bak işine...

Taraftar...
Taraftar... - 13 ay Önce

30 milyon euro ödemedi hala yalan söylüyorsun o sene 50 milyon dolar veren Turkcell e isim hakkını vermeyip daha çok veren olur bahanesi ile ceo luğunu yaptığın hastanenin adını 25 milyon euroya stada verip sözleşme yapmayarak, parayıda ödemeyecek bedavadan ve aynı zamanda her zaman ki gibi yalanlarınla taraftarla dalga geçtin... Sen Türk lirası olarak kulübe yaptığın desteği o zamanın dolar kuru ile giderken alıp gitmedin mi... Sen bu macronu gider ayak 5 yıllığına başımıza bela etmedin mi... İstinye üniversitesi de bizim kululuşumuz diye bedavadan formada reklamını yaptırmadın mı... Qnb finans bankın reklamındaki parayı hiç sormuyorum... Bak işine PİNOKYO... yalanın batsın.

Ömer Cihan
Ömer Cihan - 13 ay Önce

Gene pahalı transferler yapmaya başladık. Evet Çok cephede mücadele için kadro derinliği gerekli ama yeni emeklemeye başladık daha, maratona niyet ediyoruz. Keşke 3 sene daha altyapı ve genç transfer ağırlıklı devam etse idik de takım tam anlamıyla otursa idi. Pahalı transferlerin takımın ahengini bozma ihtimali de yüksek ayrıca. İnşaAllah hayırlı olur.

Burhan Kurt
Burhan Kurt - 13 ay Önce

Ne başkanı TrabzonSpor ismi ile kendi şirketine prim yaptıran karaktersiz Bir de sitem yapmıs

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 13 ay Önce

Trabzonspora verdiğin zararlara say.


SIRADAKİ HABER