Eski Futbolcu Tanju Çolak’tan Trabzonspor Yorumu

Tanju Çolak, Trabzonspor'un başarısını bakın neye bağladı

TRABZONSPOR 27.01.2022, 12:19
Eski Futbolcu Tanju Çolak’tan Trabzonspor Yorumu

Eski futbolcu Tanju Çolak, Süper Lig’de lider konumda bulunan ve rakipleriyle puan farkını da oldukça açan Trabzonspor'un başarısını rakiplerinin kötü olmasına bağladı.

Çolak, “Bu sene lider olmalarının en büyük etkeni Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş’ın çok kötü bir sezon geçirmeleri. Buna karşın gerçekten inanılmaz şanslı olmaları. Karşılarındaki büyük rakiplerinin hepsi kötü sezon geçiriyor. Hemen hemen her hafta kendilerine yarıyor. Rakipleriyle aradaki farkı açıyorlar. Trabzonspor, 40 yıl sonra tarihin en rahat şampiyonluklarından birini kazanacak. Şampiyonluğa emin adımlarla giderken, eksik bölgelerini de hızla dolduran kulüp, Visca, Puchacz, Visca, Yusuf Erdoğan, Kouassi’yi transfer ederek sadece bu senenin değil, gelecek senenin de en büyük şampiyonluk adayı. Eksik bölgeleri çıkar çıkmaz dolduruyorlar, özellikle ön alandaki hücum hatları çok kaliteli. Şimdiden hayırlı olsun, şampiyonluk Trabzonspor’a çok yakıştı” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (2)
Stfnya 4 ay önce
Ses tonu gibi yorumu da kötü bu tanjunum. İstanbul takımlarının kötü olmadı trabzonun başarısı değildir. O kadar futbolcu sakatlandı yerine girenler inanarak görevini çok iyi yaptı. Yani başarı sistemli çalışmaktan geliyor. Ama bu adam bunu göremiyor
Zekeriya 4 ay önce
Asil istanbul takimlarinin sampiyon olmasi Trabzonsporun önünün kesilmesidir. Sanki kötü olmasalardi daha cok puan alacaklardi. Trabzonspor 81 puanlarla bile sampiyon yapilmadi. Sampiyonlugu hak eden Senol Günes li Trabzonspor o sampyionluklardan edildi. Her zaman ayni kaybedince kendileri kötü kazan inca kendileri iyi. Baskalari hic iyi olamaz, aptal.