Eskişehir Hayal Kırıklığına Uğradı

Trabzonspor'a 6 milyon TL borcu bulunan Eskişehirspor'a büyük hayal kırıklığı

TRABZONSPOR 12.03.2022, 15:30
Eskişehir Hayal Kırıklığına Uğradı

Trabzonspor'a uzun süredir borcu bulunan ve bu nedenle transfer yasağı gelen Eskişehirspor, öncelikle Trabzonspor'dan borçsuzdur kağıdı istemişti. Trabzonspor aynı dönem şike olaylarına adı karışamn Eskişehirspor'a borcu yoktur kağıdını vermedi. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu net bir dille borcun ödenmediği takdirde bu kağıdın verilmeyeceğini de belirtti. Uzun süredir transfer yapamayan ve 2.Lig'e kadar gerileyen Eskişehirspor, borcu kapatabilmek adına yardım kampanyası başlattı. Kırmızı Siyahlı kulüpte 4 aydır devam eden kampanya da sadece 414 bin 709 TL toplanabildi. 

Eskişehirli iş adamların desteği ile bu borcu kapatabileceklerini düşünen spor kulübü, büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Borç ödenmediği takdirde Eskişehirspor'un transfer yasağı da devam edecek.

Yorumlar (2)
Mehmet 4 ay önce
Daha borcunu ödeyemeyen kulüp nasıl transfer yapicak hangi parayla alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste sırtını bir tarafa dayayıp diğerlerine yanlış yaparsan gün gelir bu günki gibi dayanacak omuz bulamazsın bin düşün bir uygula demiş atalarımız
Tarafsız 4 ay önce
Ahlaksız bir kulüp başkanı ve birkaç futbolcu yüzünden koca camiayı lekelemek ve ateşe atmak hiç yakışmıyor Anadolu kaplanına yazık...!!