Eskişehirspor 2. Başkanından Trabzonspor İtirafı

Eskişehirspor'da 11 Haziran’da ertelenen Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu Toplantısı bugün (28.06.2021) saat 16:00’da Eskişehir Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Eskişehirspor 2. Başkanından Trabzonspor İtirafı

Divan Kurulu, Yönetim ve Denetim Kurulu listesi olup olmadığını Genel Kurul’a sunmasının ardından aday listesi çıkmamasından dolayı toplantıya 12 Temmuz 2021 saat 16:00’ya kadar ara verilmesine genel kurulun oy çokluğu ile karar verildi.
Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu Toplantısı 12 Temmuz saat 16:00’da Eskişehir Hasan Polatkan Kültür Merkezinde yapılacak.

Trabzonspor'un imza vermemesi durumunda transfer tahtasını açamayacak olan Eskişehirspor'da toplantılar devam ederken Divan Kurulu Üyesi ve Eskişehirspor 2. Başkanı Fatih Baturaygil'den Trabzonspor itirafı geldi.

Baturaygil, yaptığı açıklamada "Trabzonspor bakanlık düzeyinde bile arandı ancak Eskişehirspor'a karşı Trabzonspor yönetiminin ve Trabzon halkının bize karşı bir olumsuz bir tavrı var. İnanın gitmeyen telefon kalmadı. Cumhurbaşkanı hariç herkese arattık ama imza vermiyorlar." ifadelerine yer verdi.

Spor 26
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
MerNoire28
MerNoire28 - 1 ay Önce

Acaba neden şike yaptığınızda olmasın şimdi kurtarsın şike yaptığınız dostlarınız.ben olsam Trabzonspor yönetimin yerinde size o imzayı.bir şartla veririm çıkıp şike yaptığınızı itiraf edin.belki ozaman olur

Sabit Mahmutoğlu
Sabit Mahmutoğlu - 1 ay Önce

Gidin şike ortağınız dan para alın borcunuzu ödeyin

ozcan uzunoglu
ozcan uzunoglu - 1 ay Önce

Fenerbahçe lehine şike yapan bir takım olduğundan olmasın. Kupayı Trabzonspor’a vermeyen Cumhurbaşkanına gitmemeler
ondandır.

Kemal Tozlu
Kemal Tozlu - 1 ay Önce

Bülent Uygun veya Aziz Yıldırım hepsi zengin adamlar onlar ödesin imza yok

TS61
TS61 - 1 ay Önce

Cehennemin dibine kadar yolunuz var. Gidin imzayı Aziz Yıldırım dan Bülent Uygun dan, sahada kusan Doğa dan alın. Satılmışlar

Trabzonspor
Trabzonspor @TS61 - 1 ay Önce

Lan ne boş konuşuyorsun denyo imzalamazlar umarim insafa gelip de şerefsizler amatöre kadar düşsün yanlarına kalmaz kimsenin at ağızlı aziz le karısı Bülent kurtarsın simdi sizi

Yomrali h.hamzaoglu
Yomrali h.hamzaoglu - 1 ay Önce

Beter olun şikeciler.

Sulo ts
Sulo ts - 1 ay Önce

Karistirdin haltlardan sonra hurmadan tirmalamaya giden bir yol var. Eskisehir.

Halil sağlam
Halil sağlam - 1 ay Önce

2011de Trabzon imzayı attı bunlar 10 sene oldu hala anlamadılar. Mı gel başa şimşir tarak


SIRADAKİ HABER