Eskişehirspor'dan Trabzonspor Açıklaması

Eskişehirspor’da, Divan Kurulu Başkanı Ali Çelikoğlu açıklamalarda bulundu. Çelikoğlu,imza konusunda Trabzonspor'dan davet aldıklarını söyledi.

Eskişehirspor'dan Trabzonspor Açıklaması

Trabzonspor'a olan borcunu henüz ödemeyen ve transfer tahtasını açmak için bordo mavili kulüpten imza alması gereken Eskişehirspor'dan dikkat çeken bir açıklama geldi.

Eskişehirspor’da, Divan Kurulu Başkanı Ali Çelikoğlu yaptığı açıklamada Trabzonspor'dan davet aldıklarını söyledi.

Bordo-mavili camianın iyi niyetli bir adım attığını söyleyen Ali Çelikoğlu, “Trabzonspor’la ilgili de ilginç bir gelişme yaşandı. Kendileri bizi davet ediyorlar. Bu bir dostluk mesajı, iki camia arasındaki buzları eritmek açısından çok önemli. ancak şahsımın ve Divan Kurulu’ndaki arkadaşlarımızın, kulübümüzün geldiği noktada motivasyonu düştü. Biz hiç kimseye borcu silsin diye bir talepte bulunmadık. Bilakis makul bir vadede makul ödemelerle ödeyebileceğimizi söyledik." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mecit Kurt
Mecit Kurt - 4 hafta Önce

Eğerki eskişehire borcu yoktur diye imza atarsanız bu taraftarın, hem bu dünyada hemde öteki dünyada iki eli yakanızda olur

Ali Kınık
Ali Kınık - 4 hafta Önce

Alacaklı olanlar kendileri bilir.bu camia küllerinden yeniden ayağa kalkar süper lige geri döner borcunu öder bu klüp kapanırsa alacaklarının üstüne soğuk su içsinler

Yorum
Yorum @Ali Kınık - 4 hafta Önce

400 bin avro yu ödeyemeyen kulübün külü kalmamış ki küllerinden doğsun kapatın gidin abi

Akas
Akas - 4 hafta Önce

Ayakları yere basarken birileri için Trabzon düşmanlığı yapanları yine Trabzonspor kurtaracak.

SIRADAKİ HABER