Eskişehirspor Ne Ektiyse Onu Biçiyor

Trabzonspor Kulübü'nden Eskişehirspor'a imza çıkmadı!

Eskişehirspor Ne Ektiyse Onu Biçiyor

Transfer yasağı bulunan Eskişehirspor davalı olduğu kulüplerden borçsuzluk kağıdı almak için görüşmelerini sürdürüyor.

Bu bağlamda Trabzonspor'dan almak istediği imzayı Bordo Mavili kulüpten gelen "hayır" cevabı üzerine alamadı. Hatırlanacağı üzere Trabzonspor, Erkan Zengin transferinden kalan 3 milyon 264 bin 985 TL'lik alacağı yıllardır Eskişehir'den tahsil edemedi. Araya farklı kişilierin girse de Trabzonspor geri adım atmayarak imza vermedi.

Eskişehirspor'un Trabzonspor dışında 5 dosyası daha bulunurken daha önce 32 dosyada imza aldılar. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Kamış
Hasan Kamış - 1 ay Önce

Her ne kadar düşmanda olsak Trabzonspor camiasına yakışan olay gereken imzanın verilmesidir. Elbet bize olan borçlarını bir gün ödeyeceklerdir. Yıl olmuş 2021 ama Bizim taraftar hala 2011 de takılı kalmış.
Acaba hiç düşündünüz mü, Trabzonsporumuz sütten çıkmış ak kaşık mı sizce? Ne dolaplar dönüyor bu futbolda, bilmiyor musunuz sanki? Berat Albayrak sayesinde uçurumun kenarından döndüğümüzü ne çabuk unuttunuz.
Bırakalım artık milletle düşman olmayı. Böyle yaparak tüm Türkiye bize düşman oluyor görmüyor musunuz? Bize yakışan Eskişehirspora veya Anadolu'nun başka bir takımına köstek değil destek olmaktır. Umarım Trabzonspor yönetimi kendilerine yakışanı yapar ve gereken imzalar verilir.
Saygılarımla Of'li Hasan...

Kalbim 61 Kere
Kalbim 61 Kere @Hasan Kamış - 1 ay Önce

Sen git babanı kandır şikeci troll, bugünkü mesaini ben vereyim de daha fazla sürünme buralarda.

Semih Atik
Semih Atik @Hasan Kamış - 1 ay Önce

bizde yedik

AOD
AOD - 1 ay Önce

Hasan Kamış isimli kardeşim seni tebrik ederim.Trabzonlular 1996 da es es yaptıklarını hiç anlatmıyorlar.Es Es i düşürmek için kendi sahalarında Vana yeniliklerini,Sezon bitmiş FB ye kızgınlıklarına maça yedeklerle çıkacağız deyip maçada TM kadro çıkıp es es e 7 gol atıp her gölde kolbastı oynadıkları bumuydu delikanlı Trabzon.

Cevdet
Cevdet - 1 ay Önce

Birkaç şerefsizin yaptığını koskoca Eskişehirspor camiasına bağlamak hiç doğru değil. Şu Trabzonda bunu idrak edecek bir Allah'ın kulu yok mu? Unutmayın bu takım amatöre de düşebilir. Ancak arkasında şampiyonlar liginde olan bir taraftar topluluğu var. İnşAllah ES ES küllerinden yeniden doğacaktır.

Ibrahim
Ibrahim @Cevdet - 1 ay Önce

InsAllah bir gün küllerimiz yeniden doğacaktır

hasan koz
hasan koz - 1 ay Önce

yok öyle yağma pis şikeciler

Sebatlı
Sebatlı - 1 ay Önce

Şikenin sonu. Beter olun. Buradan of"lu olduğunu söyleyen hasan"ada bir çift lafın olacak. Berat kadar başına taş düşsün.. . avsak herif...

Vatandas
Vatandas - 1 ay Önce

Fenerden alsınlar para odesinler

Hüseyin
Hüseyin - 1 ay Önce

Kesinlikle verilmemelidir. Eskişehir sivas fb bunlara taviz yok

Mehmet M
Mehmet M - 1 ay Önce

Kesinlikle imza vermeyin. Şikeyi hangi başkan yaptıysa yanına kâr kalacak. EsEs in borcunu da bu başkanlar yaptı. Eskişehir den Demirspor çıkar yada yeni bir takım. Şike ve borçla anılmaktansa kilidi vuralım kapıya. EsEs liyim.


SIRADAKİ HABER