Esteban Davasında Sona Gelindi

Bordo-Mavililer olan sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Esteban Alvarado, ülkesi Kosta Rika’nın Alajuelense takımına transfer olmuştu.

Esteban Davasında Sona Gelindi

Ancak Trabzonspor, 29 yaşındaki kalecinin haksız fesih yaptığı gerekçesiyle, transfer için gerekli olan belgeleri Kosta Rika temsilcisine göndermemişti. Bu nedenle lisansı çıkmayan ve futbol oynayamayan tecrübeli file bekçisi, konuyu FIFA’ya taşıdı. Kosta Rika basınında çıkan haberlere göre FIFA, Esteban’ı haklı buldu ve gerekli belgenin gönderilmesi için Karadeniz ekibine 1 hafta süre verdi. FIFA’da tam 18 dosyası bulunan Fırtına’nın, bu hafta içerisinde gerekli belgeyi göndereceği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 1 yıl Önce

Sen adami yillardir oynatmayacaksin sora bi şans gelecek uğurcanin yedeği yapacaksin hiç utanmadan sorada belgelerini göndermeyeceksin yuh yani estebana yapilirmi bu aylardir parasini alamamiş bir kere şikayet etmemiş sizin şu yaptiğiniza bakin esteban uğurcanin yedeği olmaz olsa olsa uğurcan estebanin yedeği olur Ben uğurcana karşi değilim 1nolu kaleci olmasini istiyorum ama iki üç hata yaptimi ozaman göreceğiz bizim taraftari

SIRADAKİ HABER