Faruk Kanca'dan Ünal Karaman Açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlığının ilk döneminde yönetimde yer alan Faruk Kanca'dan dikkat çeken açıklama geldi.

Faruk Kanca'dan Ünal Karaman Açıklaması

"Trabzonspor hepimizin üst kimliğidir" diyerek sözlerine başlayan Trabzonspor'un eski yöneticisi Faruk Kanca şu ifadeleri kullandı;

Ahmet Ağaoğlun'un 7 aylık ilk yönetiminde yönetici olarak yaşadığım 2 anı;

1-) Yönetim Kurulu ilk toplantılarının birinde başkan " ...banka G. Müd. ile görüştüm şunu söyledi. Biz sizle bırakın görüşmeyi sizi bankanın önünden geçirmezdik. Çünkü hiçbir geliriniz yok. 2023 e kadar hepsi temlikli. Ama bakan bey arayınca görüşmek zorundayız dedi"

Ve böylece 80 milyon TL kredi çekilerek Sosa, Kucka, Burak, Novak vs gibi futbolcuların serbest kalması engellendi. Ve arkasından diğer destekler.(sponsorlar, loca satışları vs.)

2- Başkan ve asbaşkan hoca konusu için İstanbul'da. Biz onlar hariç yönetim kurulu toplantısı yapıyor ve hoca konusunu konuşuyoruz.

Birçok hocanın ismi geçmesine rağmen Ünal hoca hiç konuşulmuyor. Başkan Ünal hoca için ısrar ederek ve bizleri de ikna ederek ona tarihi şansını veriyor ve alıp geliyor.

BUNLARI SİZLERDE BİLİN İSTEDİM.

Şimdi ise Ünal düşmanı ilan ediliyor.

Etmeyin arkadaşlar. Yazıktır, günahtır. Değerlerimize sahip çıkalım. Trabzonsporumuza zarar vermeyelim...

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 14:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol Bayraktar
Erol Bayraktar - 7 ay Önce

Tebrikler, Böle bir başkanımız var kıymetini bilelim, Eller şike yapan başkanlarını bile nasıl korudular..

Bülent
Bülent - 7 ay Önce

Bankadan nasıl kredi çekildiğini yazarak,zarar vermiş olmuyor musnuz.? VAllahi komiksiniz. Trabzonspor'a siyaseti bulaştırdınız... Yazık... !

Ali KIRKBİR
Ali KIRKBİR - 7 ay Önce

Maksat ünal ın gitmesi değil ki. maksat hükümeti eleştirmek için bi fırsat kolluyorlardı muhalefet, onu da ellerine geçirince başladılar saldırmaya.

fikret keskin
fikret keskin - 7 ay Önce

baskan adamdır ünal hocayıda severiz ama herkesde yerini bilecek bazıları siyaset girdi diyor adam dogruyu anlattı kulüp batıyordu kredi kimse vermiyordu neymiş bakan aramış arasın ne var bunda öiü rahmet bulsunda nerden olursa olsun krediyi yine kulüp ödeyecek sanki hibebi almışta yok siyaset girmiş boş islerle ugrasıp ts gercek hizmet yapanların önünde engel olmanın bir anlamı yok bir yenilgiyle bu hocada iş yok ts calıştıracak kabileyet yok denir sonra bir galibiyetle hersey unutulur uzatmayada gerek yok her şerde vardır bir hayır diyelim ts desdetlemeye tam gaz devam hedef şampiyonluk diyelim.

tuncay şişman
tuncay şişman - 7 ay Önce

sen şimdi kendini akıllı sanıyorsun yanı valla komik senin üst kimliğin bu açıklamalarına bakarsak cok belli unal karaman başarısızdı gitti başkana sahip çıkın unal a degil bu konutunda cok konuşmak herseye cevap vermek yetti

SIRADAKİ HABER