Fatih Tekke'den Nwakaeme Açıklaması

Trabzonspor’un eski futbolcusu Fatih Tekke, katıldığı canlı yayında Nwakaeme’nin ayrılması ile ilgili açıklamalarda bulunarak, “Nwakaeme gibi oyuncuyu kim aramaz” dedi.

TRABZONSPOR 19.06.2022, 13:44
Fatih Tekke'den Nwakaeme Açıklaması

Trabzonspor’un eski futbolcusu Fatih Tekke, katıldığı canlı yayında Nwakaeme’nin ayrılması ile ilgili açıklamalarda bulunarak, “Nwakaeme gibi oyuncuyu kim aramaz” dedi.

Tekke, “Aslında hiçbirimiz içeride neler konuşulduğunu bilmiyoruz. Nwakaeme, Trabzonspor formasıyla şu ana kadar spekülasyon olacak bir olayla karşılaştırmadı bizi. Çok güzel ve başarılı şekilde formayı terletti. Sadece bu sene değil Trabzonspor’un genelinde belki de 1. sıraya koyabileceğimiz bir oyuncu. Şampiyonlukta da Uğurcan ve Nwakaeme kesinlikle 1. sıraya yazılır. Burada sorun şu. Bildiğim değil ama hissettiğim kadarıyla mutsuz bir ayrılış oldu. Bu camiada bir dakika bile forma giymiş olsun, ayrılan oyuncuları mutlu göndermeliyiz, doğru göndermeliyiz. Ne konuşuldu, ne oldu bilmiyorum ama eğer bir oyuncuyla yollar ayrılacaksa ki futbolun içinde olan gayet doğal bir süreç bu, oyuncu kulüpten doğru şekilde ayrılmalı. Bu memleketin çocukları merhametlidir. Misafiri uğurlarken belli bir şeklimiz vardır. Kamuoyunda hoş olmadı. Nwakaeme’yi kaç yılda buldu ki aramasın. Böyle bir oyuncuyu kim aramaz ki?” dedi.

Yorumlar (9)
Lazholik 2 hafta önce
Son aylarda parasini aldığı halde oynamadı. Taraftarın sinir telleriyle oynadı.
Zorlu 2 hafta önce
Evet doğru. Ancak bizim onu arayacağımız kadar, o da bizi çokkk arayacak. Bu yaşa gelmiş bir oyuncu son durakta bu kadar naza çekmemeliydi. Deme ki parayı sevgiye tercih etti.
Yolu açık olsun. Sonuçta bu takımdan bir muhteşem NEWAKAME geçti. Hiç unutmayacağız.
Yorum 2 hafta önce
Bazen bitmesi ve tadı damağımızda kalması gerekiyor nasıl ki jaja da,sorloht ta olduğu gibi ya istenirken ya istemezsin istememek takımı şampiyon yapıp sonraki sezon kötü diye hakaretlere hedef olmak, yeri doğacaktır şüphesiz belkide hayırlı olan buydu.
Ts Aşığı 2 hafta önce
Nwakaeme oynadığı her sene tavan ücreti almıştır. Oynadıysa karşılığını almıştır. Sözleşmesi bitince ayrılmıştır. Olayı dramatik bir konuymuş gibi göstermeyin. Hiç kimse Trabzonspor dan üstün değildir.
cemal yücedağ. 2 hafta önce
adam paranın peşine düşmüş,yönetimin kendisine sunduğu mükemmel teklifi rsddediyor.Tuhaf bir şark kurnazlığıyla adeta kulübü ipotek altına almaya çalışıyor.Siz de haala tutmuş,yönetimi suçlayıcı tavırlar sergiliyorsunuz.AYIP...
Gökhan 2 hafta önce
Haklı bence tekke
Mesut bahtiyar 2 hafta önce
Çok uzun süredir kontrat imzalamadı. Yönetim en üstten maaş teklif ettik diyor, kendisi para benim için önemli değil dedi. Para önemlidir elbette. Yönetimin teklifini beğenmedi gitti. Burada herkes haklı. Ama kabak tadı verdi. Kalsa da artık faydası olmaz. Kendisi de geçtiği yerde mutlu olabileceğini düşünmüyorum.
çaykaralı 2 hafta önce
işine bak TEKKE, başkanı yedirmeyiz size yönetim en doğru olanı yaptı Nwakaeme kurnazlık yapıyor ama yemezler zannettiki bu tarftar bana sahip çıkar evet sahip çıkardık adam olsaydın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın