Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un Trabzonspor Açıklaması

Fenerbahçe'de uzun süredir devam eden Aziz Yıldırım dönemine, başkanlık adaylığını açıklayarak rakip olarak Ali Koç'tan Trabzonspor hakkında açıklamalar geldi.

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un Trabzonspor Açıklaması

Koç katıldığı bir televizyon programında "Trabzonspor ile barışma konusunda ne adım atacaksınız?" sorusuna  "Bunun geçmişi daha fazla. O 2-1'lik şampiyonluktan sonra 3 Temmuz'la bu zirve yaptı. Bazen bazı acıların, kötü gelişmelerin ilacı zamandır. Bunu gerçekleştirmek daha zor olacak. Ama ben elimi uzatacağım." cevabını verdi. 

Ağaoğlu'nu tanıyor 

Açıklamalarına, ''Galatasaray başkanını tanımıyorum. Eğer başkan seçilirsem tabii ki gidip tanışacağım. Dün de aradım, tebrik ettim. Beşiktaş'ın başkanını gayet iyi tanıyorum. Trabzonspor'un başkanını tanıyorum. Hepimiz aynı gemideyiz. Beraber olmadan yapamayız bunu." diyerek devam eden  başkan adayı,  "Bazı acıların ilacı zamandır. Trabzonspor'a elimi uzatacağım. Bu sağlıklı bir ortam değil." ifadelerini kullandı. 

Şike davası konusunda farklı düşünmediği biliniyor 

Öte yandan Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un 3 Temmuz'da yaşanan şike süreci ile alakalı diğer Fenerbahçelilerden farklı düşünmediği ve 2010-2011 sezonunda şike yapılmadığını iddia ettiği biliniyor. 
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer
Ömer - 1 yıl Önce

Şikeyi aklamak için uefaya nekadar rüşvet verdin namusun.ve şerefin varsa aciklarsin

Yorum
Yorum - 1 yıl Önce

İyide kardeşim şike yoksa niye tapeler delil olmaktan çıkarıldı

SIRADAKİ HABER