Fenerbahçe'den Murat Zorluoğlu Açıklaması

Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamasının ardından Trabzonsporlu taraftarlardan destek mesajı yağdı.

Fenerbahçe'den Murat Zorluoğlu Açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Trabzon Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı paylaşımlardan dolayı bir kınama mesajı yayımladı.

Sarı-lacivertli kulübün konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle:

"Trabzon Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun rakibimiz Trabzonspor’un yaşadığı süreçle ilgili olarak dün akşam saatlerinde yaptığı sosyal medya paylaşımlarını şaşkınlıkla takip ettik. Trabzonspor kulübünün kendi iç bünyesinde yaşanan, Fenerbahçe ile kesinlikle hiçbir ilgisi, alakası olmayan; bir bağlantısı olması da mümkün olmayan bir konuyu, Fenerbahçe’nin üzerine yıkmaya çalışmak amacıyla yapılan bu paylaşımlar ve içerikte yer alan detaylar son derece vahimdir.

Belediye Başkanı sıfatını taşıyan ancak gerekliliklerini taşımayan; bulunduğu görevi Türkiye’nin dört bir yanında ve dünya üzerinde milyonlarca taraftarı olan Fenerbahçe ile Belediye Başkanı olduğu şehrin kulübü olan Trabzonspor’u karşı karşıya getirmek adına kullanan bu şahsın yaptığı paylaşımların, kulübümüzden ziyade tüm spor kamuoyu ve ilgili merciler tarafından değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyor, spora, siyaset ve siyasilerin karıştırılmasının ne kadar yanlış olduğunu ve Türkiye için onarılmaz yaralar açacağını vurguluyor; toplumumuzda kutuplaşma oluşturulmasına sebebiyet verecek bu tavrından dolayı kendisini kınıyoruz.

Kendisinin paylaşımlarda yer verdiği ve sonrasında hesabından kaldırdığı bu içerik ile ilgili gereken hukuki başvuruları gerçekleştireceğimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz."

TRABZONSPORLU TARAFTARLAR BAŞKANA SAHİP ÇIKTI

Farklı siyasi görüşüne sahip olduğu belli olan Trabzonsporlu taraflar, Fenerbahçe'nin bu açıklamasının ardından başkan Murat Zorluoğlu'na destek mesajları yağdırdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enis YAYLA
Enis YAYLA - 7 ay Önce

Kendi derdimizi başkalarına bağlamak acizliktir. Bunun neyine sahip çıkalım ? Kimin güdümüyle haber yapıyorsunuz? İşte siz ve sizin gibiler yüzünden bu klüp gün yüzü görmüyor. Yazıklar olsun.

temel
temel - 7 ay Önce

trabzonspor taraftarı derken pardon, ben sahip çıkmıyorum neden asılsız ve dayanaksız bir açıklama, destekleyen taraftar değildir, ağaoğlu bile tepki gösterdi yanlış haber yapıyorsunuz,

RUSTEM AĞA
RUSTEM AĞA - 7 ay Önce

TRABZONUN SUYUDAN MI HAVASINDAN MI NEDİR ANLAMADIN. GELEN ESİP GÜR LÜYOR. ÜNAL HOCA KULÜBÜN BİR Ç ALI ŞANI, YOK BUĞAZINDA KALIRIM YOK HERKES AYAĞINI DENK ALSIN. BUNLAR SÖYLENMİŞSE HOCAYA HEM YAKIŞMAZ HEMDE SÖYLEDİĞİ YER YANLIŞ.
SAYIN HOCAM TRABZONDA AĞA ÇOK SİZ BUNU BİLMELİSİNİZ SADECE AHMET AĞAOĞLU AĞA DEĞİL.
GÖRTÜĞÜM KADARIYLA SAYIN AHMET AĞAOĞLUNUN MÜTEVAZİ BİR KİMLİĞİ VAR. KOLAY KOLAY KİMSEYİ İNÇİTECE ĞİNİ SANMIYORUM. GERÇİ USUL ATIN ÇİFTESİ SAĞLAM OLUR DERLER.
ÜNAL HOCA GÜZEL GÜZEL GİDERKEN NE OLDU ANLAMADIK. BELLİKİ RAHATSIZ OLDUĞUNUZ KONULAR OLMUŞTUR. SİZ BU RAHATSIZLIĞINIZI ÇALIŞAN BİRİSİ OLARAK TRABZONSPOR KULÜP BAŞKANINA MÜRACAAT ETTİNİZ Mİ BİLMİYORUM. BASINDAN ÖĞRENĞİMİZE GÖRE YORUM YAPIYORUZ. TRABZONSPORDA HEM FUT BOLCU HEMDE HOCA OLARAK GÖREV YAPTIN SENİN KATKIN OLDUNDAN DAHA FAZLASINI BU ŞEHİR SİZE VERMİŞ TİR BUNU UNUTMA. BUNDAN SONRAKİ YAŞAMINDA KİMBİLİR YOLLAR YİNE KEŞİŞEBİLİR. DİKENSİZ GÜL BAHÇESİ YOK.
TRABZONSPOR BAŞKANINA HERKES SAYGILI OLMALIDIR.

SIRADAKİ HABER