Fenerbahçe Maçında Özgür Çek Bombası!

Fenerbahçe'nin kümede kalma mücadelesi verdiği maçta Türkiye'nin gündemine oturan bir an yaşandı.

Fenerbahçe Maçında Özgür Çek Bombası!

İlk yarı 1-1 devam ederken son saniyede Fenerbahçe'nin atağında anlamsız şekilde kendi kalesine gol atan Özgür Çek, Fenerbahçe'nin ilk yarıyı 2-1 önde kapatmasını sağladı.

Kasımpaşasporlu futbolcunun kendi kalesine attığı gol, sosyal medyada Özgür Çek isminin Türkiye gündemine zirveden oturmasına sebep oldu.

Trabzonspor'un eski yöneticisi Engin Kalafatoğlu sosyal medya hesabından 2010-2011 sezonunu hatırlatarak şu paylaşımları yaptı;İŞTE O SKANDAL GOLÜN VİDEOSU;
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPASLAN PEKİN
ALPASLAN PEKİN - 9 ay Önce

YOK BÖYLE BİR BAŞLIK CANI GÖNÜLDDEN TEBRİK EDİYORUM

İBRAHİM ÇEBİ
İBRAHİM ÇEBİ - 9 ay Önce

YÜREĞİNE SAĞLIK DOSTUM.TEŞEKKÜRLER.

kermith
kermith - 9 ay Önce

Siz bunlarla uğraştığınız sürece 100 yıl daha şampiyon olamazsınız.

göztepelee
göztepelee @kermith - 9 ay Önce

kermith fenevlisin belli. siz de rakip oyuncuları ayartarak, hakem ayarlayarak yapacağınız en iyi şeyin şaibe şikeli Türkiye ligi şampiyonulğu olduğunu biliyorsunuz zaten. Sonra? gelsin vardar, gelsin sıfır çekmeler. boş işleri bırakın. stadınızı doldurmayı öğrenin önce. armanın peşinden gidin, dürüst olun boş adamlar.

Hüseyin çiloğlu...
Hüseyin çiloğlu... - 9 ay Önce

TRABZONSPOR ve taraftarları Bu illetten vazgeçmedikçe yeni bir başarı beklemesinler....FB Yi 8 yıldır yememiyorlardı,şimdi Ye ndiler ya...YİNE KUPA HASTALIKLARI NÜKSETTİ.....Acınacak haldeolan bir camia.....Körlersağırlarmisali kendi kendinizi ağırlayın.....

SIRADAKİ HABER