Fenerbahçe Taraftarına Ulaş Özdemir Kapağı

Trabzonspor Genel Müdür Yardımcısı Ulaş Özdemir, gerçekleri şikecilerin yüzüne vurdu.

Fenerbahçe Taraftarına Ulaş Özdemir Kapağı

Trabzonspor, 2010-2011 sezonunun Süper Lig şampiyonluğu için Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) başvurduğunu açıkladı.

Bu gelişme Fenerbahçeli taraftarları tedirgin ederken, çareyi yine Trabzonspor’a sosyal medya üzerinden saldırmakta buldular.

Fenerbahçeli taraftarlara sosyal medya üzerinden kapak niteliğinde cevap ise Trabzonspor Genel Müdür Yardımcısı Ulaş Özdemir’den geldi.

Trabzonspor’da medya birimiyle beraber başarılı işlere imza atan Ulaş Özdemir, Takvim Gazetesi’nde köşe yazarlığı yaptığı dönemde de şikecilerin korkulu rüyası oluyordu.

Trabzonspor’un AİHM’e yaptığı başvuru sonrasında ise sosyal medya hesabı üzerinden,”Açıklanamayan, Türkiye’de “kumpas” dediğiniz şikenin belgelerini UEFA’ya götürüp Trabzonspor’u şike yapmakla suçladınız! Madem “kumpas” idi UEFA’ya neden “kumpas” belgelerini götürdünüz! Türkiye’de “kumpas” olan belgeler UEFA’da “kumpas’sız mı oldu? Anlaşılamayan “ şeklinde paylaşımda bulunarak, Aziz Yıldırım’ın mahkemede yaptığı savunmayı paylaştı.

AZİZ YILDIRIM KENDİNİ NASIL SAVUNMUŞTU?

Sanık Aziz duruşmasındaki savunmasında,”Bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani mala ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. Her hafta da Eyüp Sultan’a gidiyordu. Her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. Hocaya gittik mi, camiye gittik mi ne yaptın, Tamer beye söylüyorum;”ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?” diyorum. Camiye gidiyor, Eyüp Sultan’a kurban kesmeye. Biz deplasmana gittiğimizde Tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. Şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçlarını sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk.” Şeklinde esasen tam da açıklanamayan/anlaşılmayan bir beyanda bulunmuştur.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 00:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER