Fenerbahçe Trabzonspor Maçının Devre Arasında Skandal Olay!

Trabzonspor deplasmanda konuk olduğu Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldı.

TRABZONSPOR 07.03.2022, 13:36
Fenerbahçe Trabzonspor Maçının Devre Arasında Skandal Olay!

Süper Ligin 28. haftasında oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçı saha olaylarına sahne oldu. Sahaya giren taraftarların yanı sıra maç sonuna kadar TFF Başkanı Nihat Özdemir, Uğurcan Çakır’a ve hakem Zorbay Küçük’e çok ağır küfürler edildi.

Karşılaşmada tüm tribünlerce edilen küfürlerle ilgili TFF’nin yaptırımları şimdiden merak konusu oldu.

Mücadelenin devre arasında ise skandallara bir perde daha eklendi.

61saat’in edindiği bilgilere göre Fenerbahçeli 2 yönetim kurulu üyesi devre arasında hakem odasına kadar giderek Hakem Zorbay Küçük ve ekibine sözlü saldırı girişiminde bulundu. Soyunma odası tünel girişinde başlayan bu saldırı hakem odasına kadar devam etti.

2 yöneticinin bu anları soyunma odasında bulunan kameralar tarafından anbean kaydedildi. Görüntüler ayrıca Polis kameralarında da bulunduğu öğrenildi. Riva’da bulunan görüntülerle ilgili TFF’nin ve maç temsilcisinin raporu merakla bekleniyor.

Öte yandan Uğurcan Çakır’ın da kendisine maç öncesi edilen küfürlerle ilgili suç duyurusunda bulunacağı gelen bilgiler arasında. (61saat)

Yorumlar (7)
Gümüşhaneli 4 ay önce
şikecilere ceza meza verilmeyecek, bakın görün. Bunların tek derdi daha fazla kollanmak, ama kadroları o kadar kötü ki kollansalar bile başarılı olamıyorlar. Yönetimleri de bunları enayi yerine koyuyor
Akçaabatlı 4 ay önce
Gümüşhaneli kardeşim yazdıklarına aynen katılıyorum ağzına sağlık. Bir de; Be(y) insiz denen bir yayın kuruluşu var yandaş ve sözüm ona spikerleri var. Aynı olaylar Trabzon' da ya da başka bir şehirde olsa, sahaya giren (ki hiç hoş karşılamam) holiganın plakasını bile çekerler. Fenevbahçe maçına gelince tribünleri çekiyorlar. İstanbul takımları gol attıklarında kıçlarını yırtıyorlar nefes alamıyorlar, bir anadolu klübü İstanbul takımlarına göl attıklarında seslerini bile çıkartamıyorlar. Anadolu takımları sanki yunanistandan gelmişler gibi. YAZIKLAR OLSUN. diyorum.
Trabzonsporlu 4 ay önce
Gündemden bu konuyu düşürmeyelim: en az 15 maç saha kapatma ve tüm tribünlerdekilere maça giriş yasağı gelmeli!
Doğrucu Mervemir 4 ay önce
Kırmızı kart yaygarasına bu vukuatları unutturmaya çalışıyor şikebahçeliler
TS 4 ay önce
sahaya atladılar
bakasetasın kafasına neler attılar. yere düşürdüler.
sahaya yabancı madde yağdırdılar.
ÇIT YOK.
YA BU OLAYLAR TRABZONDA YAŞANSAYDI.

VAR GELDİ.
3 BÜYÜK DİYE BİR ŞEY KALMADI
M 4 ay önce
3 istbul şikecileri alışmışlar hakemlerle şampiyon olmaya hakemler biraz ortaya düdük çalınca çıldırıyorlar.birde utanmadan Trabzonspor run böyle şeylere ihtiyacıyok bize çalsınlar der gibi yorum yapıyorlar
Muhammet özen 4 ay önce
Bu ülkede futbolu en çok kirleten fenoş ve yalakalarıdır, o sahada herşey serbesttir, konu onlar oldumu kurallar tersden okunur, Allah belanızı versin, kirli düzeninizde boğulun inşAllah