Fenerbahçeli İsimden Trabzonsporlu İsme Övgüler

Sadettin Saran: “Ünal Karaman diyorum”

Fenerbahçeli İsimden Trabzonsporlu İsme Övgüler

Bein Sport tarafından organize edilen yılın başarılı spor adamları  ödül töreninde konuşan, Fenerbahçe  eski asbaşkanı  Sadettin Saran,  kendi adayının Ünal Karaman olduğunu ifade ederek, övgüler dizdi. 

Bein Sport’un 2018- 2019  sezonu için düzenlediği Futbolun Süperleri  organizasyonunda  yılın teknik adamlığı için görüşünü  beyan eden Fenerbahçe eski asbaşkanı Sadettin Saran, Ünal Karaman’ı yere göğe sığdıramadı. Saran, Ünal Karaman’ın sadece  başarısı ile değil duruşu ile de  örnek olduğunu ifade ederek; "  Aday  gösterilen teknik adamların hepsi birbirinden değerli teknik adamlar. Fakat benim adayım Ünal Karaman. Çünkü, Ünal hoca sadece başarı açısından değil, kişiliği ve efendiliğiyle Türk sporuna çok önemli hizmetler etmiş biri. Hepsi öyle ama ben bu sene Ünal Karaman diyorum"  dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer Hoca
Muzaffer Hoca - 8 ay Önce

Yahu adı Türk icraatı yabancı olan her türlü medya organımız genelde Trabzonlu Yada Milli olan her konuya yabancı kalıyor.Bu tamamen planlı olarak yapılıyor.Tek amaç itibar kaybettirmek.Sadettin Beyle farklı klüp taraftarı olsakta düşüncesi doğru.Tşk

SIRADAKİ HABER