Fenerbahçeli Taraftarlardan Novak'a Tepki

Sosa'nın disiplinsiz tavırları nedeniyle Fenerbahçe taraftarı tepki gösterirken, şimdi de Novak'a sardılar.

TRABZONSPOR 19.12.2020, 22:17 19.12.2020, 22:46
Fenerbahçeli Taraftarlardan Novak'a Tepki

Trabzonspor'da kazandıklarından daha fazla kazanmak için Fenerbahçe'nin yolunu tutan eski iki Trabzonsporlu futbolcunun cepleri doldu.

Sosa'ya disiplinsiz tavırları nedeniyle büyük tepkili olan Fenerbahçeli taraftarlar, takımları Gaziantep Futbol Kulübü karşısında 2-1 mağlupken Novak'ın yayıncı kuruluş ekranlarına yansıyan görüntüsü Fenerbahçeli taraftarları çileden çıkardı.

Maçın son bölümüne girilirken takımı mağlup durumda olan Novak'ın oldukça keyifli olmasına Trabzonsporlu taraftarlar espirili bir dille yaklaşırken, Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medya üzerinden adeta linç girişiminde bulundu.

Yorumlar (7)
Kadir ag 2 yıl önce
Trabzonspor un üç katı maliyeti var orta ayar bir topçu harcama limitin belli elinde caner var 36 lik sosa ya 3.5 milyon odeyerek ne ispat ettin yazık günah şimdi ağlayıp Sh vah etme emekli takim ı yaptın sizin fotbol anlayisinuz buysal böyle alcak surunmye devam beter olun
Oktay sunger 2 yıl önce
Sosa ve novak parayı buldu ama huzuru kayboldu
Adsizzz 2 yıl önce
İcerdemisin evlatt
Veysel Bektaş 2 yıl önce
Alo Emre abin ben
Bordo 2 yıl önce
Ajandır o
şerafeddin 2 yıl önce
Trabzonda idare ediyordu fenere gelince haketmediği parayı tercih ederek geldi fenerde emre volkan varken olağandır bu işler çünkü beklentş çok fazla en ufak hatayı kabullenmezler erol bulut beye gelçnce alantayı çakıştırmak darklı fener farklı 18 tane transfer yaptılar nerde bu futbılcular
Kayra 2 yıl önce
puhahahahha