Fırat Aydınus'a Tepkiler Büyüyor

Fırat Aydınus'a Tepkiler Büyüyor

SAĞ çaprazdan ceza sahasına giren Sörloth, Titi'nin müdahalesiyle kendini yerde buldu ve penaltı bekledi ancak hakem Fırat Aydınus beyaz noktayı göstermedi. Üstelik teknik ekipten Gökhan Kandemir'e de karara itiraz ettiği için sarı kart gösterdi. 

Sadece bordo-mavililer değil, futbolseverler sosyal medyada hakem Fırat Aydınus'a ve VAR hakemi Koray Gençerler'e büyük tepki gösterdi. Gençerler, bu sezon Trabzonspor- Yeni Malatya maçında orta hakem olarak görev yaparken, Ekuban'a yapılan penaltıyı vermeyerek tepki çekmişti. İşte sosyal medyadaki tepkiler: "Aydınus kimden emir aldın da devam diyorsun", "Teknoloji VAR haysiyetiniz YOK", "Aydınus resmen Trabzon'u harcıyor. Değil penaltı vermek, VAR'a bile gitmedi", "Koyu bir Galatasaraylı olarak söylüyorum, Sörloth'un net penaltısı verilmedi. Aydınus, Trabzonspor'a sürpriz yapıyor", "Sosa'ya yapılan hareketi görmeyen kördür", "Neden FIFA kokartın yok Fırat Aydınus çünkü kafanda tilkiler dolaşıyor."

YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 3 ay Önce

Boş boş istediğiniz kadar tepki gösterelim adamlar gözümîzün içine baka baka bizi biçiyorlar biz sadece konuşuyoruz bir sürü tsli bakan milletvekili var üst düzey tsli bakanlar var napiyorlar bir kere basina bu hakemler hakkinda tepki gösteriyorlarmi yok fener şimdiden şampiyon bile biz bi 50sene daha bekleriz bu kafaylan hadi hayirli traşlar bize

Zekeriya
Zekeriya - 3 ay Önce

Trabzonsporlu eski başkanlara sesleniyorum, İstanbul da yaşayıp işinize gelmediğinde trabzonspor yönetimlerini yerden yere vuracağınıza gücünüzü kullanın ve bu adaletsizliğe sessiz kalmayın. Fb, gs bjkhajemleri istedikleri gibi xonlendirixorlar ama bunların başında da Fb geliyor. SUSMAYIN artık.

SIRADAKİ HABER