Fırsatları Kolay Harcadı

Trabzonsporlu futbolcu kaçırdıklarıyla saç baş yoldurdu.

TRABZONSPOR 23.11.2020, 09:35
Fırsatları Kolay Harcadı

Avcı’nın ilk 11’de başlattığı Afobe, özellikle ilk yarıda iki net fırsat yakaladı ancak bunları harcadı. Trabzonspor’un hocası, mücadelenin ikinci yarısında Afobe’yi kenara alırken, yerine Flavio’yu sokarak orta sahayı sağlama aldı. 

Yorumlar (5)
Cevdet 2 yıl önce
Afobe, Djaniny, Plaza, Diabate bu takımda oynayacak kapasitede değiller. Her biri N doye ya da Yatabare gibi. Bal yapmayan arı. Bunlardan derhal kurtulup yerlerine iyi bir forvet almak gerekli. Ara transferde, bir sol bek, 2 orta saha ve bir forvet ile bu takım adam olur. Umarım Avcı' nın kafasında bu mevkiler için şimdiden birileri vardır da, yine son dakika transferleri yapılmaz.
Xenos61 2 yıl önce
Aynen, sadece alınacak orta saha ve forvete +1 er oyunca daha iyi olur
Eren Altan 2 yıl önce
Bunlara boşa harcamayın 1TL bile almasınlar Ya iyi adam alın yada hiç almayıp karadeniz takımlarındaki genç yetenekleri alıp oynatın
ll 2 yıl önce
rizesporun ikiforvetide bizimkilerden iyi... milan skoda loruc remyy daha ne beklıyosunuzki alfabe canini diyabet banker bilo plaza hep o newtonmudur arşimet midir nedir onun eseri...
TSHKO 2 yıl önce
AFOBE ve NWAKAME'YE TEŞEKKÜR EDİP GÖNDERİN GİTSİN.BU NE KARDEŞİM BİRİ ÇALIM MANYAĞI BİRİ GOL KAÇIRMA MANYAĞI OTOMATİKMAN TRABZONSPOR 2 KİŞİ EKSİK OYNUYOR YAZIK BE KARDEŞİM BUNU BİZ GÖRÜYORUZDA AVCI İŞALLAH SİSTEMİ NWAKAMENİN ÜZERİNE KURMAZ.