Futbolcuların Şampiyonluk Sözleri

Trabzonsporlu futbolcuların şampiyonluk coşkusu tekne ile deniz üzerinde başladı.

TRABZONSPOR 14.05.2022, 18:11
Futbolcuların Şampiyonluk Sözleri

Trabzonsporlu futbolcuların şampiyonluk coşkusu tekne ile deniz üzerinde başladı. Yüzlerce taraftarın da eşlik ettiği tekne kutlamalarında beIN Sports'dan Murat Türker'e duygularını anlatan futbolcular ve Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın açıklamaları:

Abdülkadir Ömür: Herkes çocuklar gibi eğleniyor. Yıllardır bu anı bekliyorduk. Horonda duramıyoruz. Takım arkadaşlarım çok mutlu. Sabaha kadar eğleneceğiz.

Berat Özdemir: Taraftarlarımızla birlikte kupa kaldıracağımız günü iple çekiyorduk. Eğlenceler çok güzel başladı. Gecenin son saatlerine kadar eğleneceğiz. 

Dorukhan Toköz: Herşey çok güzel çok yolunda. Horon öğrenmeye çalışıyorum.

Uğurcan Çakır: Çok mutluyuz. Böyle bir şey var mı? Kimse böyle bir şey yapamaz.

Abdullah Avcı: Yeni yeni anlamaya başlıyorum. İnanılmaz bir şey. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum.

Yusuf Erdoğan: İnanılmaz gerçekten. Şampiyonluk dersi veriyoruz. Muhteşem bir atmosfer. İyi ki Trabzonsporluyuz. İnanılmaz bir duygu. Sanki savaşa gidiyormuşuz gibi müthiş bir atmosfer var. Hayatımız boyunca unutamayacağımız anlar. En büyük biziz şampiyon biziz.

Serkan Asan: Tarif edilemez bir şey. Çocukluk hayalimizi gerçekleştirdik. Bütün Trabzon halkına Trabzonspor taraftarına armağan olsun. 

Bakasetas: Fantastik, çok eğleniyorum. Atmosfer inanılmaz. Karadeniz oyunlarına elimden geldiğince eşlik etmeye çalışıyorum.

Edgar Ie: İnanılmaz bir görüntü ve inanılmaz bir mutluluk. Bütün takım elinden geleni yaptı sezon boyunca. Ben sakatlandıktan sonra da arkadaşlarım ellerinden geleni yaptı.  Çok büyük bir iş aşardık. Çok büyük bir mutluluk gerçekten, tarifi zor.

Gervinho: Onlarla birlikte başladım ama onlarla bitiremedim. En önemlisi burada olmamız ve şampiyon olmamızdı. Sonunda şampiyon olduk. Kendi adıma ve takım adına çok mutluyum.

Ahmetcan Kaplan: Çok güzel duygular yaşıyorum. Galatasaray maçını ikinci yarısında oyuna girmiştim benim için kırılma anı o olabilir. Fenerbahçe maçında aynı şekilde çok önemliydi bizim için.

Yorumlar (1)
Salih simsek 2 hafta önce
SIZLRI CANIN GONULDENTEBRIKEDIYORU.M