Galatasaray Başkanı da Trabzonspor Gerçeğini Gördü

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Trabzonspor'un hedeften mecburen çıkardı! Elmas, bugün düzenlediği basın toplantısında bu yıl ki hedeflerinin Avrupa Kupalarına katılmak olduğunu açıkladı!

TRABZONSPOR 11.01.2022, 19:39
Galatasaray Başkanı da Trabzonspor Gerçeğini Gördü

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, bugün yaptığı basın toplantısında Fatih Terim ile yolların ayrılması ve yeni teknik direktörle ilgili konuştu.

Galatasaray teknik direktörlüğü için anlaştıkları Domenece Torrent’i ilk olarak Fatih Terim’in yardımcısı olara düşündüklerini açıklayan Elmas, sonrasında ise teknik direktörlük için anlaştıklarını ifade etti.

Basın toplantısının son bölümünde Trabzonspor ile aralarında açılan puan farkına da dikkat çeken Elmas, "Umarım, ligin geri kalan kısmında da ciddi bir efor yapıp, açılan puan farkını kapayarak Avrupa’ya katılma ihtimalini zorlayacağız. Önümüzdeki sene için, dediğim gibi hedefimiz her zaman Şampiyonluk. Bu sene, iyi bir sene geçirmedik. Umarım daha iyi bir yerde bitirip, önümüzdeki sene için gerekli hazırlıkları yaparız” dedi. 

Bilindiği gibi  20. haftası tamamlanan Süper Ligde Trabzonspor 49 Puan ile en yakın rakibine 10 puan fark atarken, 27 puanlı Galatasaray ile arasında 22 puan bulunuyor.

Yorumlar (0)