Galatasaray'dan Trabzonsporlu Emekçilere Mobbing

Galatasaray’a ait spor kompleksinin girişinde skandal bir olaya imza atıldı.

Galatasaray'dan Trabzonsporlu Emekçilere Mobbing

Trabzonspor taraftarı olan ve zorlu pandemi koşullarında hayat mücadelesi veren 3 kamyon şoförü işini yapmak üzere gittikleri Galatasaray spor kompleksinden içeriye alınmadı.

Araçlarında Trabzonspor renkleri olduğu için işlerinin yapılmasına izin verilmeyen 3 kamyon şoföründen, araçlarında bulunan bordo mavi renklerin kaldırılması talep edildi.

Galatasaray'a ait spor kompleksinden kum alıp çıkaklarını belirten kamyon şoförlerinden Erhan Demir, ”Saha yenilemesi için kum alıp çıkacaktık. Ben ve iki arkadaşımızın aracında Trabzonspor renkleri olduğu için içeriye almayacaklarını ve bu görüntünün ortadan kaldırmamızı istediler. Benim aracımda fazlasıyla vardı. Sökmedim ve içeriye girmedim. Diğer 2 arkadaşın aracında az olmasına rağmen onlar da sökmediler ve Beşiktaş stadına doğru boş olarak yola çıktık. Beşiktaş stadyumunda da çim yenileme çalışması vardı. Oraya da aynı araçlar ile gittik ve bordo mavi renklerin bulunduğu araç ile işimizi yaparak çıktık. Hatta Beşiktaş stadında da Galatasaray tesislerinde yaşadığımız talihsiz olayı anlattığımızda bize hak verdiler ve işimizi yaptığımız sürece sorun olmayacağını dile getirdiler. Beşiktaş Kulübü yetkililerine de anlayışları için teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: HaberTS.com

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2021, 13:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdem Küçüköner
Erdem Küçüköner - 4 ay Önce

Kardeşim ben senelerdir diyorum Fenerbahçe Galatasaray kadar Trabzonspor’a zarar vermemiştir biz Fenerde Fener diyoruz asıl Trabzonspor düşmanı Galatasaray dır.

5561Ts
5561Ts - 4 ay Önce

Bu olay bu kadar basit değil siz kimsiniz leenn gs fetö takimi. Suç duyurusuu ve ırkçılık ile dava açılsın gs ye

Salih
Salih - 4 ay Önce

En büyük düşmanımız bu şerefsizler bunları bu şehire ayak bastıklarında o sahaya gömmezsek böyle artistlik yaparlar parçalayacaksın bunları !!

Berkay
Berkay - 4 ay Önce

Ama sorsanız orası istanbul onlar çok medeni

İsmail kır
İsmail kır - 4 ay Önce

Ne oldu almadınızda çok ta fifi sökmemiş hiç bir şeyi kamyondan dekanlılar ne oldu söktürseydiniz ya. İşte biz yapınca Trabzon hep böyle İstanbul takımları yapınca normal alayınıza inadınıza Trabzon TRABZONSPOR

Aliyil1962@gmail.com
Aliyil1962@gmail.com - 4 ay Önce

Ben senelerdir söylüyorum bizim en büyük düşmanınız gs diye

Emiroğlu Hasan
Emiroğlu Hasan - 4 ay Önce

Mason kulübü Galatasaray. Mason localarıyla ünlü.

Ufuk
Ufuk - 4 ay Önce

Yapılan hareket hoş değil ama aynı durum Trabzonda başka takımın renklerini veya sembollerini taşıyan kamyonun başına gelse bırakın Trabzon tesislerine girmeyi Trabzon şehri sınırları içinde sıkıntı çekmez miydi?


SIRADAKİ HABER