Gençlere Gündoğdu

Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nun 5. haftasında yarın İspanya temsilcisi Getafe ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Bordo-mavililer, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık tutulan antrenman gerçekleştirdi.

Gençlere Gündoğdu

Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nun 5. haftasında yarın İspanya temsilcisi Getafe ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Bordo-mavililer, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık tutulan antrenman gerçekleştirdi. Antrenmana, sakatlıkları bulunan Abdülkadir Ömür, Daniel Sturridge ve Ahmet Canbaz katılmadı. Çek futbolcu Filip Novak ise takımdan ayrı çalıştı. Koşuyla başlayan idman, pas çalışmasıyla devam etti. Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise Getafe müsabakasının taktik provasının yapıldığı öğrenildi.

Bordo Mavililerin için bir prestij maçı anlamı taşıyacak olan Getafe maçının muhtemel 11’i ise şöyle oluştu.

Erce - Serkan Asan,  İvanildo Fernandes, Gaston Campi, Abdurrahim Dursun, Doğan Erdoğan, Mikel (Kerem Baykuş) Abdulkadir Parmak, Donis Avdijaj, Yusuf Sarı ve Muhammet Akpınar 11’i ile çıkması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER