"Geri Alacağız"

Trabzonspor cuma günü CAS’taki duruşmada 2010-11 sezonu ile ilgili şike iddiasını tescil ettirmeye çalışacak. Bu ay içinde UEFA ile de Avrupa kupalarına katılma ve transfer yasağı almamak için kritik bir zirve gerçekleştirilecek.

"Geri Alacağız"

Trabzonspor yönetimini zor sınavlar bekliyor. Bordo-Mavililer ilk olarak cuma günü CAS’taki duruşmaya katılacaklar. 2010-11 sezonunda şike yapıldığının Türkiye’de de tescil edildiği gerekçesiyle CAS’a başvuran Karadeniz ekibi duruşmada istediği sonucu almak istiyor.

Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, “Hiçbir güç bizi bu haklı davamızdan geri döndüremez. Çalınan şampiyonluğumuzu geri alacağız” dedi. Trabzonspor yönetimi ayırca bu içinde, Avrupa kupalarına katılma yolunda men cezası almamak ve yeni bir transfer yasağı ile karılaşmamak için UEFA yetkilileri ile de bir araya gelecek. Bordo-Mavililer sermaye artırımından gelen 68 milyon lira ile UEFA’daki dosyaları kapatmaya çalışacak.

Bu arada İbanez 480 bin euroluk alacağı için kulübü TFF’ye şikayet etti. Trabzonspor, UEFA zirvesi öncesi bu krizi de çözmeye çalışacak.

Kaynak: Star

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necat Topçu
Necat Topçu - 1 yıl Önce

Ünalin kazığı İbanez

Abdul
Abdul - 1 yıl Önce

Ibanesz icin 480 bin euro da yoksa istifa edin lütfen..ibanez hangi yüzle antromana cikiyor adam geldi iki yilda oynamadan multi milyoner oldu sayemizde insanda sans olacak

yorum
yorum - 1 yıl Önce

ibanez de paket ülkemizde adettir alacaklı kişi alacağını almaya çalıştığında cezalandırılır

SIRADAKİ HABER