Gervinho Şut Çekemedi

Fırtına'nın hücum silahlarından Gervinho, dün beklentilerin altında kaldı.

Gervinho Şut Çekemedi

34 yaşındaki oyuncu, gol pozisyonlarına girmekte sıkıntı yaşarken, sahada kaldığı 56 dakikada rakip kaleye şut atamadı, 4 ikili mücadeleyi de kaybetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emirhan BEKÂR
Emirhan BEKÂR - 3 hafta Önce

Gervinho hangi oynadığı hangi maçta iyi oynadı. !!! Zaten son oynanan Kayserispor maçından önceki iki maçta vermediği paslarla ve gol pozisyonundaki macera aramasıyla sonuçlara etki etmiş oldu.

Akın
Akın - 3 hafta Önce

Ne bekliyordunuz emekli adamdan takımda çok yaşlı topçu alındı apo efendiyi dinlemeyecekti yönetim denen arttis topluluğu haftaya belli olacak FB maçında yenilip liderliği verirlerse o akşam apo efendiyi defedip aldığı emekli topcularla beraber

Abdul murat
Abdul murat - 3 hafta Önce

Bu adamdan fayda göremeyiz gönderin artik bunu

Muhammed demir
Muhammed demir - 3 hafta Önce

Bu adamdan bi cacık olmaz takıma zarar

adilhan
adilhan - 3 hafta Önce

bu yaşta birde milli takıma çağrıldı iyice yorulacak, aslında son derece iyi bir hamle oyuncusu, konya ve alanya maçlarında iki topu kaleye atsa şimdi baştacı olurdu +4 puanımız olurdu, önemli olan o pozisyona zor maçta girmiş olması, demekki hala enerji var bu iyi, o da atmaya başlayınca zaten hakem makem durduramaz bu takımı

takım taraftarı
takım taraftarı - 3 hafta Önce

Bu Gervinho Ağaoğlu'nun Trabzonspor bir kazığı. Adam yılda 3 milyon euro kazanıyor ama hiçbir şey umurunda değil. Zaten futbol oynamaya değil yatmaya gelmiş. Sayın Ağaoğlu bunu alacağına gidip iki dane türk genci alsa Halil ve Barış Alper Yılmaz gibi hiç olmasa Trabzonspor un geleceğine faydası olurdu. Ha Ağaoğlu bunları yapacağını söyledi ama dersini yaptı en az otuz futbolcu dan bir dane genç futbolcu tutmadı en iyisi Yusuf sarı ona göre kıyaslayın.

SIRADAKİ HABER