Getafe Karşısında 11'e Geri Dönüyor

Getafe karşısında savunmada zorunlu rotasyona gidecek olan Ünal Karaman, İvanildo Fernandes’in yerine Hüseyin Türkmen'e görev verecek.

Getafe Karşısında 11'e Geri Dönüyor

Teknik direktör Ünal Karaman, Getafe karşısında savunmada zorunlu rotasyona gidecek. Gençlerbirliği maçında sakatlanan ve ikinci yarıya çıkamayan İvanildo Fernandes’in 2-4 hafta arası sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı.

İspanyol ekibi karşısında görev yapamayacak olan Portekizli savunmacının yerine genç oyuncu Hüseyin Türkmen karşılaşmaya ilk 11’de başlayacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayyıldız
Ayyıldız - 10 ay Önce

Yaa ne demezsin. Çocuk boşuna ümitlendi. Campi midir nedir, birde Hosseini var her topu sektiriyor. Ya arkadaş anlamadım gitti ne oldu bu Ünal Hocaya. Elindeki hazır defansı bozuyor, sonrada ıkınıp tıkınıyoruz. Aylarca Hüseyin ve Hüseyni beraber oynadı. Çok da uyumluydular. Niye bozuyorsun yahu. SONRA Abdülkadir Parmak niye oyuna sonradan girsin yahu? Bu maçta iki şeye sevindim bir Uğurcan böyle devam ederse biz en az 15 sene kaleci sıkıntısı çekmeyiz. Bir de Obi Mikel sanki daha derli toplu oynadı. İlerde daha iyi olur umarım.

SIRADAKİ HABER