Giray Bulak'tan Trabzonspor Açıklaması

Trabzonspor'dan teklif aldı mı? Giray Bulak açıkladı

Giray Bulak'tan Trabzonspor Açıklaması

Son olarak Karagümrük’te görev alan deneyimli teknik direktör Giray Bulak, Karagümrük, Trabzonspor ve Ünal Karaman’la ilgili açıklamalarda bulundu.
      
Giray Bulak, "Karagümrük'ten ayrılık sürecim dosthane bir şekilde oldu. Sonuçlar gelmedi, istediğimiz skorları da alamadık. Böyle bir ayrılık yaşamak zorunda kaldık. Erkan Zengin'in ayrılığından sonra ön bölgede sıkıntı yaşadık. Karagümrük takımı devre arasında 3 ya da 4 transfer yaparsa ligin ikinci yarısında etkili olur." ifadelerini kullandı.
     
Sezona Boluspor'da başlayan Bulak, Boluspor'un kendisinden sonra göreve gelen teknik direktörü Osman Özköylü'nün "Maalesef bugünkü test sonuçları daha sezon başında olan, sezona başlayıp 3-5 gün sonra yapılan takımların test sonuçları ile aynı."açıklamasına "Antrenörler maalesef bazen boş konuşuyorlar. Açıklamayı yapan arkadaşımız benim sporculuğumu yapmış ve benim Trabzonspor'a transfer ettiğim eski öğrencim. Hoca olmak, futbolcu olmak güzel şeyler fakat insan olmak zor iş" cevabını verdi.
     
Erol Bulut sözleri

Trabzonspor'da yaşanan Ünal Karaman krizi hakkında da konuşan Giray Bulak, "Yaşananları bilmiyoruz. Ünal Hoca'ya da Başkan Ahmet Ağaoğlu'na da haksızlık yapılmış olabilir. Ünal Karaman, Trabzonspor'a katkılar sağlamıştır. Fakat bizleri var eden Trabzonspor'dur. Erol Bulut ismi gündemde Erol Bulut yeni teknik direktör olabilir, Erol kardeşimiz iyi bir Trabzonludur, başarılı da olabilir" açıklamasında bulundu.
     
Bulak, Trabzonspor'dan teklif aldı mı?
'Trabzonspor'dan sportif direktörlük konusunda teklif aldınız mı?' sorusuna ise Bulak, "Trabzonspor'dan son 20 yıldır teklif almadım. Trabzonspor'dan teklif gelirse düşünmeden evet deriz." yanıtını verdi.

Radyospor

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ofli
Ofli - 8 ay Önce

Allah'a yakın ts uzak dur

tuncay şişman
tuncay şişman - 8 ay Önce

teklif almaman kadar normal birsey olamaz bir sezonda gittiğin heryerden başarısız olmuşsun hala görev bekliyom sen yıllar önce iyi bir kadroyu cok zor durumlara düşürerek şansını kullandın Allah'a yakın bize uzak ol sizi çoktan astı bu takim

Muratk61
Muratk61 - 8 ay Önce

Bir başarı gösterde teklif al nasıl bir adam ya bu görevi yapma artık bırak!

SIRADAKİ HABER