Gökdeniz Karadeniz Maç Sonu İsyan Etti!

Trabzonspor’un efsane ismi Gökdeniz Karadeniz, 5-0’lık Malatyaspor hezimeti sırasında Twitter üzerinden bir açıklama yayınladı.

Gökdeniz Karadeniz Maç Sonu İsyan Etti!

Trabzonspor’un ve A Milli Takım’ın efsane isimlerinden Gökdeniz Karadeniz, bu akşam alınan Malatyaspor hezimeti sırasında Burak Yılmaz hakkında bir tweet attı. Karadeniz maçın 4-0’dan gittiği sırada yazdığı tweet’te ‘’Aklım şunu almıyor Türkiye’nin en iyi golcülerinden Burak Yılmaz neden kadroda yok…0-4 kim gol atacak…’’ sözlerini ifade etti. 


YORUM EKLE
YORUMLAR
bordo mavi
bordo mavi - 10 ay Önce

gokdeniz sunu cok iyi bilki kimse trabzonspordan buyuk degildir sporcunun zeki cevik ve ahlakli olani makbuldur.

Zekeriya
Zekeriya @bordo mavi - 10 ay Önce

Bazen de yaramaz cocuklari tutmasini bileceksin. Kes para cezasi oynat adami. Adam oynamak istedigi icin kizmadimi?

Ahmet Can
Ahmet Can - 10 ay Önce

Burakla gelecek şampiyonluk varsa o şampiyonluğun amk. Burak karaktersizi eskiden o hareketleri yapsa taraftar sahaya girip o Burağı tekme tokat döverdi. Trabzonda yumuşamış..

Erkan
Erkan - 10 ay Önce

Ünal hoca gider. Böyle rezalet olmaz 4 haftada 3 puan yazıklar olsun.

Halil
Halil - 10 ay Önce

Trabzonsporun acil bir karar alarak sosa,kucka,olcay ve buraktan kurtulmasi lazim hatta kadroya almayip yoluna devam etmesi gerekmektedir.kanatlarda nvaekame,amiri yada ekubani oynatmali yusuf ve abdulkadiri acil olarak takima monte etmeli hatta abdulkadir patlakida denemelidir.evet hic kimse ts den buyuk degildir.gollere gelince 1.gil onazi 3. Golde olacaya yazilmalidir

Gökhan
Gökhan - 10 ay Önce

Onaziyi sosayı bu hoca aldırmadı. Mourinho gelse bu oyuncularla birşey başarabileceğini düşünüyor musunuz?

guven
guven @Gökhan - 10 ay Önce

g denize katılyorum sen elindeki oyuncudan sonuna kadar faydalanacaksın...sosayı geçen sene ersun oynattı her hafta 3-4-5 yedik ersun gitti. yerine rıza geldi sosayı kesti yusufu yerinde oynattı takım toparlandı. sonra oda son maçlarda sosayı oynattı rıza da rezil etti kendini. bu senede ünal yeniden sosayı keşfetti, çok şaşırmadım yine aynı sonuçlar gelmeye başladı.... arkadaşlar kadromuz iyi yeterki baştaki hoca doğru kişileri doğru zamanda oynatsın.

Yorum
Yorum @Gökhan - 10 ay Önce

Ne diyorsun arkadasim ligin en iyi kadrosu elindeki

Hasan Demir
Hasan Demir - 10 ay Önce

Cibilliyeti bozuk Gökdeniz. Senin karakter olarak buraktan ne farkın var? Köpek köpeği ısırırmı? Giresunun kadın kancık kılıklı erkeği.

Tuna kurt
Tuna kurt - 10 ay Önce

Niye,sen zamaninda neydin.neden trabzonsporda olmadın.adamlik ahlak erdem denen nitelikler var.burakla tek ortak noktanız da bunların olmaması...

Futbol cahillerine duyuru
Futbol cahillerine duyuru - 10 ay Önce

BURAK YILMAZ
Cesurdur, duygusaldır, merttir, eli açık bonkördür, dobradır, sinsi değildir, politik değildir, delikanlıdır, temiz kalplidir..

Türk futbolu ve Trabzonspor tarihinin en büyük golcülerinden ve hala aktif futbol oynayan efsanelerinden Burak Yılmaz., Şimdi bu cesur yürekli kral ile ilgili madde madde bazı gerçekleri yazalım..

***
Trabzonspor'u 27 yıl aradan sonra şampiyon yapmasının ardından paraya ihtiyaç var diye satıldı.. Ama hülle suçu ona atıldı.
(Şenol Güneş dönemin başkanı Sadri Şener'den başta Burak, Selçuk ve bazı oyuncuların takımda tutulmasını ister. Gelen yanıt;"Yarın 4 milyon Euro ödeme var hocanın parası varsa yollasın satmayalım!")

***
Trabzonspor'a tarihinin en fazla parasını kazandırdı. Bununla da kalmadı! G.Saray'ı şampiyon yapıp Kupa kaldırırken bu kupayı Trabzonspor olarak kazanıp kaldıramadığımız şampiyonluk içinde kaldırıyorum dedi!!
( Şike sürecinde yaptığı bir açıklama, dikkat edin hiçbir siyasetçinin, işadamı, sanatçı vs hiç kimsenin "çıkarlarıma dokunur endişesi" ile yapmadığını yaptığı için Şike baronlarının gizli operasyonu ile milli takımdan yavaş yavaş ustaca bir tezgahla uzaklaştırılmasına kadar varan baskılara maruz kalmıştır.)

***
Yıllık 8 milyon euro kazanırken açılışına geldiği stadta 41 bin kişinin tezahüratları sonucu gözleri dolduğu için ve onu Burak Yılmaz yapan renklere olan vefa borcu ve kalpten istediği için yarım kalan hikayeyi tamamlamaya geliyorum diyerek ve büyük fedakarlıklar yaparak geri dönmüştür.
(Gidişi taraftara o kadar ağır gelmişti ki şehirde ne kadar posteri varsa yüzü karalanmış, 2010-2011 şampiyon kadrosunda yüzü karalanmıştı. Çok büyük sevgi nefrete dönüşür ancak işte Burak Yılmaz'la taraftar arasındaki bağ tam da böyleydi. Gelirmiydi?! Yok canım gelmezdi, kim yılda 40 trilyon kazancı bırakıp gelirdi ki! İnanılacak şey değildi! Ama geldi, ancak takıma ve şehre böyle güçlü bir bağ ile bağlı olan öyle bir rakamı bırakıp gelebilirdi. Çünkü öyle duygusal biriydi ki stadyum açılışında ondan nefret eden 41 bin kişi ona gel demişti ve içine işlemişti.)

***
Geldiği ilk sezon omuzundaki yükün sorumluluğu ile sakat sakat oynadı 23 maçta 23 gol attı. İşi buydu zaten, kraldı o. Ama işi olmayan şeylere de bulaştı. Takım zor günler yaşıyordu aylarca para almadı, üstelik cebinden para verdi!
(Yabancı oyuncular uefa ya şikayet etti, takım lisans sorunu yaşamasın diye verdi, maaş alamayan personele, genç oyunculara harçlık vs vs..verdi verdi, verdiklerini sildi. Hatta ve hatta soyunma odasında kulübü uefaya şikayet eden yabancı futbolcuyu elinden zor aldılar"Trabzonspor'da kimsenin parası kalmaz, olmadı bana söyleseydin alacağını verirdim" dedi.)

***

Burak Yılmaz'ın Trabzonspor'dan ayrılıp geri dönene kadar onun bölgesine alınan adamlara ödenen para 60 milyon euro! Ve attıkları gol Burak Yılmaz'ın attıklarının yarısı kadar.. Ve biz sürekli kendi ayağına sıkan biz, başka yerde olsa heykeli dikilecek adama yapmadığımızı bırakmadık. Onun üzerinden ego savaşı, onun üzerinden tıklanacak reyting alıp konuşulacak haber, onun üzerinden alınabilecek ne varsa onun peşinden koşan yüzlerce uyanık işgüzar.
Yakın geçmişe bir kaç aylık mevzulara girmedim bile çünkü bir kaç aydır olan biteni sayfamızdaki bugün yaptığımız diğer Burak Yılmaz paylaşımlarında belirttik. Onu ondan gizli satmak için atılan taklaları, aleyhinde yapılan haberlerle onu nasıl toplum önüne atmak istediklerini anlattık. Bende insanım diyor HATA yaptım özür dilerim diyor ama yok illa kellesini alacaklar! Çünkü ego savaşı böyle birşey. Vee bundan sonra ancak tv lerde izleyebileceğimiz büyük bir yıldızı elbirliği ile delirtip kaçırmak üzereyiz. Bizim ne taraftarımız ne de basınımız kadir kıymet bilmiyor ne yazık ki! Çünkü bu taraftar henüz daha 18-20 yaşlarında olmalarına rağmen 3-4 maç kötü oynadıkları için Yusuf Yazıcı ve Abdüş'e bile ana avrat küfediyor!!. Inanılacak gibi değil. Bütün Avrupa'nın peşinden koştuğu bu gencecik futbolculara, "bunlardan bi bok olmaz" diyorlar yaa!! Yazıktır, günahtır, ayıptır! El insaf be kardeşim, yuh olsun size. Burak Yılmaz gol atmaktan başka ne yapmış size?!!


SIRADAKİ HABER