Gökmen Şahin'in Uğurcan Çakır Sözleri

Trabzon basının tecrübeli ismi Gökmen Şahin, Uğurcan Çakır konusunda dikkat çeken yorumda bulundu.

Gökmen Şahin'in Uğurcan Çakır Sözleri

Trabzonspor’da gelecek yılın transfer planlaması bütün hızıyla sürerken, Trabzonsporlu taraftarların merakla beklediği Uğurcan Çakır konusunda sokağın nabzını İhlas Haber Ajansı’nın başarılı muhabiri Gökmen Şahin tuttu.

Uzun yıllardır Trabzonspor’u yakından takip eden tecrübeli gazeteci sosyal medya hesabı üzerinden Uğurcan Çakır ile alakalı olarak paylaşımda bulunurken,” Sokaklar Uğurcan Çakır'ın satışını kabullenmiş. Trabzonsporlular, artık bu transferden kulübün ne kadar gelir elde edeceğini merak ediyor. Çünkü , herkes Trabzonspor'un her yıl kendi bünyesinden yetiştirdiği bir oyuncuyu daha sağlıklı yaşaması için vermek zorunda olduğunu biliyor” ifadelerini kullandı.

Trabzonsporlu taraftarların büyük ilgisini gören paylaşımda bir taraftarın,”Sayın Şahin, kulübün oyuncu satarak mı borcunu azaltacağını düşünüyorsunuz?” sorusuna da cevap veren tecrübeli gazeteci,”Bunu sadece bir borç azaltma olarak bakmamalıyız. Üreterek yarışan, ürettiklerini pazarlayan bir Trabzonspor her zaman daha güçlü olur.” Yorumunda bulundu.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2021, 11:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum
Yorum - 3 hafta Önce

Adını ilk defa duydum

Laz61
Laz61 - 3 hafta Önce

Sen kimsin gardaş

Levent konak
Levent konak - 3 hafta Önce

Bende Trabzonspor u yıllardır yakından takip eden taraftar olarak duayenimizi ilk kez duydum

SIRADAKİ HABER