Göksel Gümüşdağ Türkiye'nin Gündemine Oturdu

Tek başına Türk futboluna yön vermeye çalışan Göksel Gümüşdağ ile MHK'nin kirli ilişkisi futbol severleri adeta çileden çıkarttı.

Göksel Gümüşdağ Türkiye'nin Gündemine Oturdu

Taraftar geliri olmamasına rağmen, Türkiye'nin en geniş bütçeli takımını oluşturan Başakşehir Futbol Kulübü'nün kaynağı uzun yıllardır tartışma konusu olurken, 2019-2020 sezonunda hakemler tarafından da kollanması futbol severlerin tepkisine neden oldu.

Bu sezon Başakşehir maçlarında Hüseyin Göcek 9, Ali Palabıyık 9 ve Abdülkadir Bitigen 7 kez görev aldı. Süper Lig'de Başakşehir dışında herhangi bir takımın maçlarında 7’den fazla kez görev alan hakem olmadı.

3 hakemin tepki çeken yönetimiyde ligin zirvesinde yer bulan Başakşehir Kulübü'nde başkanı Göksel Gümüşdağ'ın tek başına MHK'yi kontrol altına aldığı gözleniyor.

Ligin bitimine 4 hafta kala hakemler tarafından kollanarak şampiyon yapılmaya çalışılan Başakşehir Kulübü'nün başkanı Göksel Gümüşdağ'a tepki gösteren milyonlarca AK Partili sosyal medyadan harekete geçerek tepkisini gösterdi.

AK Parti'ye oy veren milyonlarca futbol sever Göksel Gümüşdağ varsa AK Parti'ye oy yok diyerek Twitter'da Türkiye'nin gündemine oturdu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa KEFELİ
Mustafa KEFELİ - 1 ay Önce

Ben 60 yaşındayım. Kendimi bildim bileli ilk oyumu rahmetli Özal'a verdim. Ondan sonra kurulan Ak Partiye ise ailece sürekli oylarımızı
verdik. Ben bir Trabzonlu olup olmamam o kadar önemli deyil.40 yıla yakın bir süredir Trabzonsporun haklarının ve emeğinin çalınarak Istanbul takımlarına verildiğine herkes gibi bende şahit oldum.2011 yılı şampiyonluğunun mahkeme, UEFA VE FIFA tarafından tescil edilmesine rağmen, bizim futbol federasyonu bunu kabullenemedi. Şimdi ise bütün Türk milletinin gözleri önünde Trabzonsporun emeği çalınarak Başakşehir kulübüne verilmeye çalışıldığı aşikardır. Bunların bu kadar açık ve alenen yapıldığını insan görünce akla bu Allah korkusundan yoksun olan hakemlerin ,çok büyük bir yerden cesaret aldıkları geliyor. Hak ve Adalet diye güvenip yıllarca oy verdiğimiz partinin en yetkili kişilerinin bunu yaptığından hic birşüphemiz yoktur.Şayet yapılan bunca haksızlıklar sonucu Trabzonsporun şampiyonluğu bir daha çalınırsa Allah şahit olsun benim ve benim gibi düşünen milyonlarca vatandaşın oyu bu partiye bir daha nasip olmayacaktır.

Kenan Gedikli
Kenan Gedikli - 1 ay Önce

Göksel Gümüşdağ futbolun başına bela olmuştur.

hasan
hasan - 1 ay Önce

göksel gümüşdağ akpden ihracını istiyoruz böylesi kirli insanlar akpyi pisleştiriyor nalet olsun böyle insanlara bulardan kime hayır gelir hırsız pislik

oramakomaburamako
oramakomaburamako @hasan - 1 ay Önce

hangi pislikten temizleyeceksin, pisliği pislik ile örtmek alışagelmiş artık.....

Osman aydınOsa
Osman aydınOsa - 1 ay Önce

Aynen TS Şampıyon olamazsa
Uğruna kavga ettığım AKP ye oy yok

Serkan GÜLER
Serkan GÜLER - 1 ay Önce

Göksel gümüşdağ varsa akp oy yok

Halil ibrahim Keskin
Halil ibrahim Keskin - 1 ay Önce

Göksel gümüşdag Varsa Ak partiye oy yok

Koyu bir Trabzon taraftarıyım Nuri Başoğlu
Koyu bir Trabzon taraftarıyım Nuri Başoğlu - 1 ay Önce

Gerçekten bu yazılan çizilenler doğruysa kesinlikle ben de AK Parti'ye oy vermem Asla

Osman aydın
Osman aydın - 1 ay Önce

Aynen TS Şampıyon olamazsa
Uğruna kavga ettığım AKP ye oy yok


SIRADAKİ HABER