Göktürk Trabzonlular Derneği Başkan İmamoğlu'nu Ağırladı!

Göktürk Trabzonlular Derneği Başkan İmamoğlu'nu ağırladı.

Göktürk Trabzonlular Derneği Başkan İmamoğlu'nu Ağırladı!

İstanbul'da aktif derneklerden biri olan Göktürk Trabzonlular Derneği Spordan, Siyasete, Sanattan, Kültüre kadar bir çok değerli isme ev sahipliği yaptı. Bugün'de Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Misafir ederek hoş bir geceye damga vurdu.

Ekrem İmamoğlu dernek'te kemençe ve bağlama ile karadeniz'in türküleri eşliğinde sohbete başladı. Dostlar meclisinde gündem Trabzon ve Trabzonspor'du Ekrem İmamoğlu biz Trabzonlular birlik ve Beraberlik içinde hareket etmemiz gerekir diyerek bizler Trabzon için birşeyler yapmak için mücadele veriyoruz bu yolda bizimle kolkola olmalısınız dedi.


Başkana gelen sorular içerisinde en dikkat çekenide İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı oldu. Ekrem başkan soruya cevaben ben şu anda Beylikdüzü Belediye Başkanıyım ve Beylikdüzü için birşeyler yapmaya çalışıyorum söylentiler hakkında yorum yapmak istemiyorum diyerek soruyu örtüştürsede Ekrem başkan'ın İstanbul için muhteşem düşünceleri olduğunu söylemeden geçmeyelim. Çünkü bu soru öncesi Ekrem başkanın İstanbul için düzenli yapılaşma, yeşillendirme ve deprem önlemleri ile ilgili muazzam fikirleri var hadi hayırlısı diyelim
Trabzon Federasyonu başkan yardımcısı Göksal Purtuloğlu'da Göktürk Trabzonlular Derneğini yanlız bırakmayarak destek verdi ve her zaman Evren Sancak ve ekibinin yanındayım dedi.


Son olarak’ta Göktürk Trabzonlular Derneği Başkanı Evren Sancak'a geliyoruz. Başkan Sancak görevini son derece başarılı yapmaya devam ediyor. Hiç bir derneği kendileri ile kıyaslama yapmadan sadece Göktürk Trabzonlular Derneği için mücadele veriyor ve bu işte çokta başarılı bakalım Evren Sancak başkan önümüzdeki günlerde hangi başarılı Trabzonlu simayı bizlerle buluşturacak.

Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER