Hacıosmanoğlu: TFF Başkanı Olacak Kişi Omurgalı Olmalı

Trabzonspor eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu katıldığı bir radyo programında Mustafa Hacıkerimoğlu'na destek olurken TFF'yi ve diğer kulüp başkanlarını topa tuttu.

TRABZONSPOR 15.06.2022, 13:14 15.06.2022, 16:37
Hacıosmanoğlu: TFF Başkanı Olacak Kişi Omurgalı Olmalı

Trabzonspor eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu katıldığı bir radyo programında Mustafa Hacıkerimoğlu'na destek olurken TFF'yi ve diğer kulüp başkanlarını topa tuttu. Hacıosmanoğlu; "Federasyon başkanlığına aday olan birinin omurgası olması lazım. Çakallar ancak bu tür işleri yapar. Yönetimler, kendilerine yakın olan insanları geçmişten bu zaman koyuyorlar. Federasyon başkan adayı olmadığım için pişmanım. Yönlendirmeyle futbol yönetilmez. Mehmet beyi tanımıyorum, bu tür adamları Türk futbolunu yönetemez. Trabzonspor Kulübü'nün verdiği üyeleri ben kabul etmiyorum deme şansı olabilir mi? Herkes imza vermiş Fenerbahçe imza vermemiş almayın imzasını. Aday mı var karşınızda. Ahmet Ağaoğlu'ndan tek bir şey bekliyorum. Trabzonspor'un önerdiği isimleri kabul etmeyen Federasyonu ben de tanımıyorum desin. Mustafa Hacıkerimoğlu benim de arkadaşım. TFF'de oyun çevirmeye çalışan dalkavukların önünü kesti başka bir şey yapmadı. Sahada dürüstçe başarı kazanmak isteyenlerin onur duyması lazım." dedi.

Yorumlar (2)
Ali KIRKBİR 3 hafta önce
Aynen katılıyorum. bende olsam benim önerdiğim ismi tanımayanı bende tanımam
Zorlu 3 hafta önce
Çok doğru söylüyor. Aday zat birilerinin emri ve tavasutu ile daha seçilmeden Trabzonspor'a cephe alma pervasızlığı ve cesareti gösterebiliyor.
Bu tiyniyette ki bir TFF başkanın ve oluşturacağı yönetim kurulunun Türk Futboluna vereceği hiçbir şey olmayacağı gibi daha şimdiden kimlerin kucağına oturacağını, kimlerin değirmenine su taşıyacağını göstermistir.
Tüm Trabzonspor taraftarları, taraftar grupları, sivil toplum kuruluşları, siyasiler yarın iş işten geçmeden en yüksek dereceden tepkilerimizi göstermeliyiz. Sayın Başkan gerekirse seçimi protesto edip çekilmelidir.