Hacıosmanoğlu'na Destek Geldi

Ali Uzunay, açık ve net konuştu...

Hacıosmanoğlu'na Destek Geldi
 Trabzonspor kulübünde istifalar ardı ardına gelirken, kulüp içerisinden Hacıosmanoğlu'na destek geldi. Trabzonspor Kulüp Başkan Yardımcılarından Ali Uzunay  gündeme dair şu şekilde açıklamalarda bulundu:

Uzunay, “Biz bu kutsal yola İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu ile birlikte çıktık. İstifa etmek gibi bir düşüncemiz ve lüksümüz yok. Onunla başladık, onunla birlikte bırakacağız günü geldiğinde. Başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ve şu anki gerek mali gerek alınan sonuçlar bunu kanıtlamaktadır. Trabzonspor büyük bir kulüp. Kimse Trabzonspor’un önüne geçemez, sadece ona hizmet eder. Biz bu şehrin çocuklarıyız. Burada doğup Trabzonspor sevdasıyla büyüdük. Tüm Trabzonsporluların olduğu gibi bizim de sevdamız Trabzonspor’u yönetmekti ve bunu gerçekleştirdik. Trabzonspor’a bugün olduğu gibi yarın da hizmet etmeye devam edeceğiz. Trabzonspor bizim ve bu şehrin göz bebeği, vazgeçilmezidir. 1500’e yakın insan bize güvenerek yanımızda oldu, oy verdi. İstifa etmek bu insanlara haksızlık ve ihanet olduğunu düşünüyorum. Bize lütfedilen görevi sonuna kadar layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Trabzonspor bizim vazgeçilmezidir. Yönetimde ise hiç kimsenin İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir husumeti yoktur. Biz kendisiyle gönül birliği yaparak bu yola çıktık. Bu gönül birliğimiz bozulmadan devam edecektir. Aramızdan ayrılan yönetici arkadaşlarımız oldu, herkes kendinden sorumludur. Benim istifa etmek gibi bir düşüncem de söz konusu değildir. Sonuna kadar Trabzonspor’a hizmete beraberce devam edeceğiz.” 
Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2013, 13:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
recep.   colak
recep. colak - 8 yıl Önce

Baskanim. Tik. Dur. Trabzon. Ve Trabzon. Sporlular. Yaninda. İstifa. Eden. Etsin. Siz. Kupayita. Alacaksiniz. Şampiyonada. Yapacaksiniz. Çünkü. Biz. Trabzonluyuz.

SIRADAKİ HABER