Hacısalihoğlu'nun İstifası Kabul Edildi

Trabzonspor Kulübü Yönetim ve İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hayrettin Hacısalihoğlu’nun istifasını kabul ettiğini duyurdu.

Hacısalihoğlu'nun İstifası Kabul Edildi

Trabzonspor Kulübü Yönetim ve İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hayrettin Hacısalihoğlu’nun istifasını kabul ettiğini duyurdu. Hacısalihoğlu’ndan boşalan mevkiye ise yedek yöneticilikten asil yöneticiliğe geçen Özer Bayraktar’ın atandığını ifade edildi. KAP’a bildirilen açıklamada şu ifadelere yer verildi;  Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun kararı ile; Yönetim ve İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Hayrettin HACISALİHOĞLU’nin şirketimize ulaşan istifasının kabulüne, Boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim ve İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine Sn.Özer BAYRAKTAR'ın atanmasına karar verilmiştir. Sn. Özer BAYRAKTAR ayrıca Riskin Erken Saptanması Komitesi üyesi olarak atanmıştır. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla.

Sn.Hayrettin HACISALİHOĞLU'nun istifası ile boşalan Riskin Erken Saptanması Komitesi üyeliğine Sn. Özer BAYRAKTAR'ın atanması ile Komitenin yeni görev dağılımı aşağıdadır. Şenol KAYNAR : Başkan Özer BAYRAKTAR : Üye Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER